Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mekkora az idealis penisz...

Mekkora az idealis penisz meret mind vastagsagra mind hosszra? Akiknek van tapasztalatuk leirnak uzenetben? 18/F

Figyelt kérdés
Nagyon sok helyen olvastam meg ismerosoktol is hallottam hogy pl egy 15cm-es farokkal nem olyan jo a szex nem erez belole a lany semmit vagy hogy 3-4 ora kemeny szex kell hogy elmenjen igaz ez?

2019. jan. 28. 15:21
 1/6 anonim válasza:
79%
Gondolom még nem volt részed nemiakutusban! Az én páromé 19 cm és nagyon vastag! Első alkalomnál kételkedtem benne, hogy fel fog-e jönni repedés nélkül de sikerült :D Bármilyen hihetettlen de minden 2. alkalommal eltudok menni én is. Ami azért szerintem ritka.
2019. jan. 28. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha jól tudom,európában az átlag 13-16 között.De lehethogy tévedek.

Amugy meg nem a méret a lényeg hanem a technika (vagy a vastagság) hidd el,átlagos farok mérettel is kilehet elégíteni a nőket.Pláne "kutyapózban"

2019. jan. 28. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Amugy meg az ismerőseid tévednek 😊 mivel ők mikor elveszthették a szüzességüket akkor a nagyobb mérettel rendelkezhetett a férfi,ezáltal a 15 az számukra semmi,mivel szerintük a nagyobb a nyerő (ahhoz szoktak)
2019. jan. 28. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Röviden annnyi hogy: Kinek mi. Lesz aki szerint kicsi az semmi,lesz aki szerint lehetne nagyobb is de elmegy,és lesz aki szerint az bőven elég.

A legszorúbb és egyben szégyen is az az,hogy egy nő a farok méret szerint ítél el egy férfit.Az a nő aki ilyen,számomra nem nő bárhogy is néz ki. Akkor annyi erőből mi férfiak is az szerint osztályozzuk a nőket hogy kinek nagyobb a melle vagg a segge ki van e eléggé formázva.

2019. jan. 28. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
63%
A szex az agyban zajlik.Az a bizonyos meg csak kellék hozzá .Nagyon sajnálom azt a nőt,aki csak az extra mérettől tud kielégülni .Nála máshol is gond lehet .
2019. jan. 28. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
15 cm bőven jó már, nekem akkora, meg sosem panaszkodott senki 19f
2019. jan. 28. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!