Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » A makkom pereme kissé lilás,...

A makkom pereme kissé lilás, ez normális?

Figyelt kérdés

A makkom pereme halványan lilás, nincs is ezzel gond , se nem ég , se nem viszket , egyszerűen csak lilás!

Sosem voltam még nővel , rendszeresen tisztálkodok, szimplán csak érdekel szerintetek mitől lehet ez :)


2010. márc. 21. 16:47
 1/8 anonim ***** válasza:
nincs fitymaszűkületed?
2010. márc. 21. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nincs :)
2010. márc. 21. 16:51
 3/8 A kérdező kommentje:
Eddig igazából nem figyeltem, csak akkor vettem észre amikor új tusfürdőt használtam és kicsípte a tusfürdő a hasam és a hónaljam :D, persze semmi köze nincs egymáshoz de emiatt végig néztem mindenemet komolyabban és akkor láttam meg hogy ez ilyen.
2010. márc. 21. 17:03
 4/8 anonim ***** válasza:

Teljesen normális dolog. Az enyém is ilyen.

Akkor gáz, ha nem lila hanem élénkebb piros ill. az egész makk SÖTÉTLILA! (VÉRLILA)

De én a helyedben nem zuhéznék olyan tusfürdővel, ami bőrirritációt okoz, vagy csípi-marja a bőrömet. Ha ott ezt teszi, elképzelni sem merem, hogy a makkra kerülve mit tesz...

Viszont ne csak paprikás tusfürdő hatására kezdd el magadat átnézni, hanem rendszeresen végezz önvizsgálatot magadon!

2010. márc. 22. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a választ értettem főnök :D Egyébként mivan akkor ha vérlila az egész makk ?
2010. márc. 22. 12:19
 6/8 anonim ***** válasza:
ha csak simán lilás és nem csip,nem fáj nem viszket akkor ne aggodj.nekem is ugyanilyen és elmentem urologushoz vele,azt mondta ez normális.
2010. márc. 23. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkitől :) Teljesen megnyugodtam :)
2010. márc. 23. 23:59
 8/8 anonim ***** válasza:
A vérlila az olyan, amikor az egész makk már-már annyira lila/piros, hogy látszik rajta, hogy ott valami nincs már rendben. De ezekhez általában párosul valamiféle egyéb tünet, fájdalom, lüktetés, csípő/égető érzés, esetleg hámlás.
2010. márc. 25. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!