Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Igénytelen vagyok, ha csak 2...

Igénytelen vagyok, ha csak 2 hetente fürdök?

Figyelt kérdés
Egyáltalán nem érződik rajtam semmiféle kellemetlen szag, borotválkozom 2-3 naponta, no de a fürdéssel hadilábon állok. Soha nem mondták, hogy büdi vagyok...Egyébként 35 éves. Nyáron más, mert akkor strandolok. Amúgy munkanélküli vagyok, nincs olyan fizikai munkám, melybe beleizzadnék:)
2010. márc. 10. 23:23
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
99%
egy munkanélküli aki egy honapban kétszer fürdik..álompasi!
2010. márc. 10. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 anonim ***** válasza:
89%
1. xDDD
2010. márc. 10. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 anonim ***** válasza:
92%
Az. Be nem tennéd a lábadat az ágyamba. De szerintem máséba se.
2010. márc. 10. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 anonim ***** válasza:
95%
Na nekem pont ilyen pasira lenne szükségem. Olyan szado-mazo hajlamaim vannak, hogy fognám a korbácsot és irány a zuhany!!:)
2010. márc. 10. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 anonim válasza:
93%
Szerintem semmi gond, elég lenne havonta is, elhiszem, hogy utálsz fürödni, undorító dolog... Ráadásul a macskám 6 éve nem fürdött és mindig jó szénaszagú... Nem beszélve XVI. Lajosról,aki köztudottan azért nem tisztálkodott, mert meggyőződése volt, hogy ez megerősíti és megvédi az ellenségtől.
2010. márc. 10. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 anonim ***** válasza:
89%
megnézted már h mi van a fitymád alatt a 2 hetente fürdés miatt? sztem megse merd nézni, mert azmár pislogni fog.
2010. márc. 10. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 anonim ***** válasza:
82%
Utolsó kettő behaltam tőletek!A macska szénaszagú, a kutya meg macskaszagú nem?
2010. márc. 10. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 anonim ***** válasza:
96%

Szerintem csak te nem érzed a saját szagodat, mert 2 hét alatt szépen hozzászoksz, de a környezetedben mindenki más érzi. Ne ringasd magad abban a hitben, hogy nincs kellemetlen szagod. Van... Ráadásul a férfiak alapból jobban izzadnak, mint a nők... A férjem irodában dolgozik, de már egy nap kihagyás is érződik rajta, még télen is.


Bírom az első választ: "egy munkanélküli aki egy honapban kétszer fürdik...álompasi!" Nagyon tuti! :-))))

2010. márc. 10. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 anonim ***** válasza:
90%
Félek ezt mondani, de azt hiszem, kicsit igénytelen vagy... :) 22L
2010. márc. 10. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 anonim válasza:
77%
A szénaszagú macsekos vagyok. Falun azt szokták mondani, hogy azóta a puncinak se íze,se bűze, mióta kitalálták a fürdőszobás lakásokat... Úgyhogy szerintem nefürgyé le ember, mert biztos szereted, ha büdös a pajszer egy kicsit...
2010. márc. 10. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!