Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Könyörgöm, mit tudok kezdeni...

Könyörgöm, mit tudok kezdeni a nemi szemölcseimmel?

Figyelt kérdés
Pár éve jelentek meg először, csak 1-2, de az utóbbi pár hónapban egyre több és több jelenik meg rajtam. Rendszeresen járok orvoshoz, aki fagyasztgatja őket, de mindig máshol visszanőnek. Könyörgöm, valaki segítsen! Érzem, hogy totál depressziós vagyok emiatt, nem merek lányokkal sem ismerkedni emiatt, és legszívesebben meghalnék, semmit nem ér így az életem, ha nem lehet emiatt kapcsolatom. Legszívesebben meghalnék, és ezt minden ónsajnáltatás nélkül mondom. Akinek hasonló problémája van, kérem valami megoldást írjon nekem. Köszönöm előre is!

2014. aug. 5. 15:10
 1/4 anonim válasza:
41%
Nekem nem volt még ilyen esetem és szerintem nem is lesz.De ennyire azért csak nem zavarhatna.Bár nekem nem szemölcseim vannak hanem a karjaimon anyajegy (és nekem is 2-3) de,hogy,hogy több nől?Ezt nem értem.Meg nekem kockázatos lenne folyton folyvást fagyazgatni őket.Kérj több tanácsokat majd,én csak ennyit adhattam:-) Vagyis hát ezt ilyen figyelmeztetésnek vedd.Ja és nem szabad meghátrálnod,hogy nem szerzel barátokat.Nem szabad külső alapján megítélni.Csak akadsz egy ilyen barátnőre.Ne aggódj emiatt:-) De ha igy folytatódnak a dolgok ott már baj van.
2014. aug. 5. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ezeket egy vírus okozza, elvileg idővel spontán gyógyul. Addig is a tüneti kezelésen túl nem nagyon van más módszer rá.


Erősítsd az immunrendszeredet, hogy mielőbb le tudja győzni a vírust, és ne jöjjenek ki többet. Ne piszkáld és ne vakard őket, mert úgy terjed. Mindig tartasd tisztán a területet, főleg melegben. Ne menj nyilvános fürdőbe, szaunába, uszodába.


Ha dohányzol, az nem jó. Az is nehezíti a gyógyulást.

2014. aug. 5. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm. Utánaolvastam egyébként, és hasonló dolgokat írnak róla. Jövőhéten megyek fagyasztásra az orvoshoz, azt mondta a doki, hogy hosszú kezelés lesz, mert sok van rajtam, és ő is azt tanácsolta, hogy szokjak le a dohányzásról. Nem gondoltam, hogy ez ekkora mumus tud lenni. Akkor van esély rá, hogy akár teljesen tünetmentes legyek egyszer? Meg azt is olvastam, hogy majdnem minden 2. emberben ott a vírus, de a nagy többség "csak" hordozó. Akkor ezek szerint ha lenne egy egészséges barátnőm, akkor kis valószínűséggel kapná el tőlem? Elnézést a sok kérdésért, csak eléggé ideges vagyok emiatt még mindig.
2014. aug. 5. 18:05
 4/4 anonim ***** válasza:

A HPV vírusnak nagyon sok változata van. Van amelyik egyáltalán nem okoz szemölcsöket, de később akár daganatot idézhet elő (méhnyakon), és van ami veszélytelen, csak kellemetlen tünetekkel jár, mint ez is.


Most pontos fajtákat nem tudok mondani, de igen, elég sok ilyen vírus van, amivel a legtöbb ember megfertőződik élete során, de végül is nem is tud róla, és spontán el tűnik a szervezetből.


Az valószínűtlen viszont, hogy a barátnőd ne kapná el tőled így ezt a vírust, mivel a fertőzést közvetítő szemölcsök ott vannak. Bőrkontakttal átkerül a vírus. Aztán, hogy rajta kijön-e azt nem tudni.


Természetesen egyszer mindenképpen tünetmentes leszel. Örökké nem lehetnek ott, csak ha nagyon gyenge az immunrendszered.


Fel a fejjel!

2014. aug. 6. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!