Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » 15 évesen már elkezdett nőni...

15 évesen már elkezdett nőni a hasamon és a mellkasomon a szőr. Mennyire gyakori ez? Mit tudok kezdeni?

Figyelt kérdés
2014. febr. 8. 18:05
 1/6 anonim válasza:

A hasamon már 15 évesen nekem is elkezdett nőni a szőr, a mellkasomon még csak most kezdett el nőni.

22F

2014. febr. 8. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha nem olyan sok akkor hagyd... Én csak a mellkasomrol szedem le, mert az nem ferfiws hanem idétlen. Villanófényes kezelessel egy életre megoldhato...
2014. febr. 8. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ez igaziból a férfivá válás "velejárója". Teljesen normális és semmit sem kell vele kezdened, ha nem zavar. Ha zavar, akkor le is borotválhatod, vagy egyéb módszerekkel szőrtelenítheted.
2014. febr. 8. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Egyszerűen nem értem,miért kell azt kérdezni mit kell vele kezdeni.Egyszerűen hagyni,mert ez úgy természetes ahogy van .Egy normális férfi mindenhol szőrös is ,ahogy ezt a természet megalkotta.Elkezdődött a férfiasodás ,mi van ezen meglepő .Gyenge egy biosz tanárotok volt,hogy még ezt sem magyarázta el .Akkor mi lehet még a többi tudnivalóval .
2014. febr. 8. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
a hormon forrást kell mihamarabb megszüntetni, szal csapd szét a golyóid mielőbb
2014. febr. 8. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha valaki nagyon szőrős,gorilla szőrzetű akkor megétem hogy zavarja.De ha nem akkor nem tudom mi ez az aggódás.Régen örültek ha már szőrősődtek,már látszodott,nem valami csupasz kisfiúk,lassan olyan hogy férfi nem is lesz,csak csupasz metrsexuális,vasalt hajú,rózsa színt viselő fiúcskák.
2014. febr. 8. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!