Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mi lehet ez? Léccives segitség...

Mi lehet ez? Léccives segitség van kép is!

Figyelt kérdés

ahogy látjátok a melleim alakja mindig változik 1 szer öszehuzodik máskor meg puha lesz és tiszta undorito mi lehet ez segitség mit kel ez ellen csinálni? lehet hogy tulsuj mert tulsujjos vagyok vagym i ez segitség!!


léci kiméljenek a bunko válaszolók


köszi mindent!


[link]


[link]


2009. nov. 16. 23:09
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%

Ezt barátom úgy hívják hogy csőmell, lányokat fiúkat egyaránt súlyt (főleg lányokat) ez súlytól teljesen független, ez genetika, egyetlen megoldása van, plasztika.. de meg kell nyugtassalak a tiéd a legszolidabb változatok közé tartozik. Itt egy durva kép, (és nem a legdurvább!) igaz csajé, neked annyival könnyebb hogy nincsenek rendes melleid mert faszi vagy, de a bimbók ugyanúgy deformálódnak:

[link]

2009. nov. 16. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:

szia, hát túlsúlyos semmiképp nem vagy. Nem is láttam még ilyet, nem is hallottam, csak nőknél. Nőknél hormon túltengéstől szokott lenni. De mivel Te mégse mehetsz nőgyógyászhoz, és tuti biztos felkeresném a háziorvost, és ő tudja majd, milyen vizsgálatra és hova küldjön el. Mindenképp ki kéne vizsgálni. Valószínűleg nálad is hormonális eredetű lesz, és lehet kezelni gyógyszerrel.


Amúgy mióta van, és milyen időközönként duzzad így meg. És fáj is?

2009. nov. 16. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
de neki mindig változik, nem lehet csőmell.
2009. nov. 16. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Azért változik mert ha a mellbimbó kemény, visszamegy, mert ő férfi, csajoknál hiába lesz kemény a bimbó, a mell ottmarad.
2009. nov. 16. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Hát ez tényleg elég durva. De mi az, hogy változik? Van, amikor lelapul?
2009. nov. 16. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

igen van amikor normál lesz és feszes és van amikor begömböjödik :S de amugy 167cm és 85kg vagyok lehet azért? vagy ezt lehet kezelni gyogyszerekkell?



amugy köszi a nagyon gyors válaszokat!

2009. nov. 16. 23:29
 7/18 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy vaksi vagyok, de én csak az egyiket (jobb oldalit)látom deformáltnak.


Ha csak az egyik ilyen, én nem gondolnám, hogy hormonális. Egy orvos nem ártana. Kezdd a háziorvossal.... nincs jobb ötletem.

2009. nov. 16. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
0%
Én válaszoltam a kérdésedre. Elmondtam mi ez, elmondtam hogyan lehet segíteni ezen. Te mégis feltetted a kérdéseket újra. Többet nem tudok tenni, nem tudok senkit se olvasni, se értelmezni megtanítani... jóéjt!
2009. nov. 16. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
79%
Utolsó hozzászóló te orvos vagy? Mert ezt még szerintem orvosnak is látnia kéne, és nem egy fotón, hanem személyesen, esetleg megtapogatná, és tenne fel egy csomó kérdést a diagnózishoz. Jóhogy nem már te sértődsz meg, mert nem fogadja el a diagnózisodat. Amúgy meg butaság itt kérdezni, mert itt is mindenki csak találgat...
2009. nov. 17. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
igy igaz az uttolso válaszolonak egy piros pint :) köszi a válaszokat de amugy mondom változo van amikor mind 2 normál de csak 1-2 percig utána átmegy ilyen undoritoba mind 2 ö és igy szokot változni hömérséklet alapján :S
2009. nov. 17. 14:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!