Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Szeretkezés közben vérzés?

Szeretkezés közben vérzés?

Figyelt kérdés
A párommal szeretkeztünk, amikor egyszer csak azt vettük észre, hogy rengeteg vér távozik a péniszéről valahonnét. Megmosta, és miután elállt a vérzés, nem találtunk sehol rajta sérülést, ahonnét a vér távozhatott. Azóta is működik neki, nem fáj, nem panaszkodik. Mi lehet a gond?
2009. aug. 25. 09:18
 1/4 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy tőle jött a vér? Nem belőled? Ha belőle, akkor lehet, hogy valami megkarcolta egy kicsit ami könnyen előfordulhat. Ha már nem vérzik és nincs más probléma se, akkor felejtsétek el az egészet, nem lehet gond. Ha megint előfordul irány az orvos!
2009. aug. 25. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen, biztos, hogy tőle jött a vér, mert csap alá tartotta, és egy darabig még nem állt el. Iszonyatosan megijedtem, szerintem jobban, mint ő.
2009. aug. 25. 11:11
 3/4 anonim ***** válasza:

sztem fitymaféke volt az. lehet csakegy picit berepedt, mert abból eléggé tud dőlni a vér.

nemvolt rövidebb a fitymaféke?

nemvoltál nemeléggé nedves?

2009. aug. 25. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Elég sokszor szeretkeztünk már, sokféle helyzetben, de eddig nem volt ilyen gond. Néztük a fitymaféket, teljesen épnek tűnt, és én is nedves voltam.
2009. aug. 25. 12:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!