Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Le szeretném gyantázni a...

Le szeretném gyantázni a péniszemet. Mivel csináljam és hogyan?

Figyelt kérdés
Többször szeretkeztem már, de ott elég volt a borotvált péló. De a mostani barátnőm azt mondta , hogy semmi szőrt nem tűr meg. A csaj nagyon jó bőr szóval eleget akarok tenni neki.

2012. okt. 24. 14:15
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Mi az,hogy nem tűr meg?a borotva miért nem elég?Ha ilyen lenne a barátnőm szakítanék.Akármilyen jó csaj
2012. okt. 24. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

epilátor :D zacsiról szemöldökcsipesz :DDD


fájni fog :D

2012. okt. 24. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
És ha azt mondaná,hogy heréld ki magad, azt is megtennéd?:D:D:D
2012. okt. 24. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Ki a papucs?
2012. okt. 24. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Uramisten... nő vagyok, de azt mondom, menekülj!


Már ezt az egész csupaszmániás divathóbortot nem értem... de hogy férfinál nemiszervnél gyanta???


Én se bírnám... egy férfi fájdalomküszöbe meg köztudottan alacsonyabb, mint a nőké...


Elég érdekes kapcsolat lehet, aminek ilyen feltételei vannak... de ha ennyire papucs vagy, tedd meg!


Lehet kapni drogériákban hideg gyanta csomagot, azt vegyél, meleggel ne is próbálkozz ott lent, nagyon komoly sérüléseket okozhat. A használati utasításában le van írva, mit kell tenned.



De javaslom, kérj valakitől segítséget, vagy menj kozmetikushoz! Ugyanis olyan szinten fog fájni, hogy saját magadnak félbehagynád...


Illetve ha elájulsz a fájdalomtól, legyen, aki fellocsoljon!

2012. okt. 24. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

utolsó válaszolónak teljesen igaza van (végig röhögtem a válaszodon).

sok sikert!

2012. okt. 24. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

5-ös vagyok... és bár tudom, a kérdés most nem ez, de a szerelem, szex kategóriában lépten-nyomon bele lehet botlani az olyan kérdésekbe, hogy szőrös, vagy szőrtelen... és tudom, sokan a szőrtelent tartják egészségesnek, és higiénikusnak.


És mivel az egészség rovatba tetted be, annak ellenére, hogy a kérdés nem ez volt, úgy gondolom, megállja a helyét a legutóbbi ilyen kérdésre adott válaszom - annak ellenére, hogy ott jól le lettem pontozva emiatt...


Úgyhogy engedelmeddel bemásolom:


"Akik undorítónak tartják a szőrt, azok tisztában vannak a biológiai szerepével, vagy leragadtak ott, hogy porvédelem, és melegít?


Tényleg nem állt szándékomban biológia órát tartani, de sorolom:


- Védi a bőrt, illetve nőknél a hüvelyt, férfiaknál a makkot a végbélnyílásból eredő kórokozók ellen. Akinél van szőr, ott a szőr megfogja, és nem engedi tovább. A szőrt ugyanúgy meg lehet mosni, de legalább a kórokozók nem jutnak tovább. A csupasz bőr könnyebben tisztán tartható ugyan, de nem sokan szoktak minden WC használat után meleg szappanos vízzel lemosakodni. Ha naponta kétszer tisztálkodsz, akkor a kórokozók akár 10-11 órát eltanyázhatnak a bőrön. Igen, szőr esetén ott is, de onnan legalább nem megy tovább.


És akkor most melyik is az undorítóbb, és melyik a higiénikusabb?


- A szőr feladata a szervezet hőháztartásának biztosítása. És nem azért, mert melegít...


Az izzadtság a csupasz bőrön nem képes elpárologni, csak a szőrrel fedett ( akár pihés) felületen. Így hűti a szervezetet. A csupasz bőr erre nem képes. A túlmelegedett herék kockázatát szerintem pedig mindenki ismeri. Hosszútávon meddőség, akár impotencia...


Plusz: mivel a bőrön az izzadtság nem párolog el, így hamarabb befülled, hamarabb büdösödik, mint a szőrrel fedett testrész. És akkor itt megint megkérdezhetném, hogy akkor melyik is a higiénikusabb?


- Feromonok... A feromonok irányítják a nemi viselkedésünket és tesznek vonzóvá mások számára. Az első ilyen felismert feromon az androsztenon volt, amit a férfiak szervezete akaratukon kívül kiválaszt, és vonzza a nőket.


Kétféle feromon létezéséről tudunk jelenleg: az androsztenon és az androsztedion nevű tesztoszteronszármazékokról. Az androstenone nőkben férfiakban egyaránt jelen van, míg az androstedione kifejezetten a férfiak izzadságában és vizeletében mutatható ki. ( Wikipédia)

És mivel ugyebár az izzadtság a szőrön párolog el csak, így lehet találgatni, ki áraszt belőle többet... "


És hogy első meghökkenés után választ is adjak a kérdésedre:


Van a meleg gyanta, ott a felmelegített gyantát kened a bőrre, majd textilcsík rá, és letéped. Ezzel gyakorlatilag tövestől téped ki a szőrszálakat. és ezt értsd szó szerint.


Hideg gyanta dettó ugyanez, csak ott előre legyártott gyantás csíkok vannak, rásimítod a felületre, és lerántod.


Itt találsz összehasonlítást a különböző fajták között:


[link]

2012. okt. 24. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Szerintem ne csináld sehogy se.


Ha mégis akkor arra készülj föl, hogy lehet ezután nem tudod majd megdugni egy darabig.

2012. okt. 24. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Kozmetikussal érdemes csináltatni, ha rászánod magad. Egyébként én is jobban szeretem, ha a csupasz, és a párom havonta jár is férfi intim gyantára. Persze, nem fájdalommentes, de nekem sem az: a szépségért (és a csupaszságért) kell egy kicsit "szenvedni", egyébként azért annyira nem vészes egy pár alkalom után!
2012. okt. 25. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

7-es félre ne érts én nem akarok ezen vitatkozni vagy ilyesmi, de nekem logikátlan, hogy az izzadság miért csak a szőrről tudna párologni. Az izzadság nagy része víz, és a víz minél melegebb van, annál jobban párolog a sima felületekről is, hiszen nem párolognának a tengerek sem, főleg, hogy nem szőrösek. :-D Sőt mondok még jobbat, télen a sportlovakat pont ezért nyírják meg, mert minél hosszabb a szőre annál lassabban száradnak meg, és télen ez a megfázás veszélyét hordozza. Tehát a szőrről lassabban párolog az izzadság, mert be is szívja. Annyi lehet benne, hogy szőrrel tovább párolog, míg a csupasz felületről, hirtelen és gyorsabban megszárad az izzadság, ezért a hűtő hatás kevesebb ideig érvényesül. De ez a mai fecskegyatyós szűk farmeres korszakban oly mindegy.


A baktériumokkal sem értek annyira egyet, mert a szőr alapvetően egy plusz felületet nyújt a baktériumok számára, tehát ezzel a számuk is nagyobb lehet egy szőrös felületen, és nem hinném, hogy egy baktériumnak, ami az egyenlítőtől a sarkpontig képes adott esetben eljutni, spórát képez stb, annak komoly akadályt jelentene egy szőrös felületen átjutni. Ráadásul nehezebb a szőrös részeket tisztítani és azzal, hogy nehezen szárad, magába szívja az izzadságot táptalaj a baciknak.


Ezen felül egy csomó állatnak nem szőrős a nemi szerve, legalább is nem így ahogy az embernél, mert a ló/tehén péráját sem borítja vastag göndör szőr, mégsem kapnak el fertőzést, annak ellenére sem, hogy gyakorlatilag olykor lefossák a pérájukat és bizony nem zuhanyoznak naponta és bidé sincs.


Szóval nekem ez az elmélet sántít.


Ettől függetlenül a péniszgyanta változatlanul bizarr ötlet a számomra.

2012. okt. 25. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!