Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Miért van az hogy nem birom...

1 srác kérdése:

Miért van az hogy nem birom felhuzni?

Figyelt kérdés
miért van az hogya amikor feláll a péniszem nem tom teljesen felhuzni? (mosom rendesen)
2010. dec. 13. 20:17
 1/9 anonim ***** válasza:

Fitymaszűkület a becses neve...

meg kéne nézetni orvossal. Am hány éves vagy?

2010. dec. 13. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Meleg vízben húzogasd lassan,óvatosan és lazzulnia kell a bőrnek.De vagy szűkület,vagy letapadás is lehet,de inkább szükület.Ha nem javul akkor irány doki,nem kell beutaló hozzá.


Mennyire nem tudod felhúzni,hány cm kb?Ha lankadt akkor feltudod húzni rendesen,mármint hátra?


Ha nyugalmi állapotban hátra tudod húzni,akkor még enyhe a szükületed és a kádban való húzogatás segíthet.


Mennyi idős vagy?

2010. dec. 14. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Sziasztok 12 éves vagyok köszönöm válaszotokat és ha lankad fel tudom huzni de amikor feláll nem tudom felhuzni max 1 ici picit és akkor nagyon fáj nem eröltetem lécci irjatok vissza! köszönöm
2010. dec. 14. 18:26
 4/9 A kérdező kommentje:
amugy ha áll hátra tudnám huzni csak oltárira fáj
2010. dec. 14. 19:08
 5/9 anonim ***** válasza:

Akkor mindenképp beszélj anyukáddal és menjetek egy urológushoz vele vagy nézesd meg a saját orvosoddal akár.


Lankadtam amikor hátrahúzod akkor is fáj vagy sem?De próbáld ezt a vízben húzogatos modszert ki,kell pár hónap a teljes javuláshoz.Akkor csináld mindig azt hogy kicsit ha áll mindig egy kicsit hátrább húzod ezt fürdés közben csináld,de ne erőltesd,hanem szép fokozatosan csináld,lehet ilyen szegmák miatt nem tudod csak fájdalmas módon hátra húzni.Naponta többször kellene egyszer fürdéskor felállítani és óvatosan hátra próbálni húzni,de mindig csak picit húzd hátra és fokozatosan mindig hátrább,néha ilyen fehér színű valamik válhatnak le,na ez a szegma.De ehhez is idő kell ám.

2010. dec. 15. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Meg többszöri húzogatásra gondoltam,de mindig csak picit húzd hátra.
2010. dec. 15. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
amugy válnak le róla ilyen szarok és amikor hátra huzom lankadtan nem fáj csak akkor ha ááll akkor fáj naon.
2010. dec. 15. 19:05
 8/9 anonim ***** válasza:

Ha levállnak az jó,de akkor többször húzkod,főleg fürédkor de kicsiket,lassan és óvatosan és javulnia kell,de idővel.


Be kellene írnod valahova hogy szegma és akkor találnál róla pontos infot.Meg ha a goggleba beírod orvostudakozó,akkor ott van olyan orvos válaszol és ott tudsz kérdezni,mert csomó orvos,urológusok is fennt vannak és kapsz választ is rá,és nem derül ki ki is írt,ott is próbálkozhatsz.

2010. dec. 15. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szia! Keresd fel a gyermekorvosodat és kérj tanácsot! Fitymaszűkűleted van, de mivel lankadtan fel tudod húzni, így lehet, hogy nem muszáj nagy műtétet végezni rajtad. Lehet, hogy tudnak neked felírni lazító kenőcsőt! Ha az nem segít a műtétet még mindig lehet tolni... és gyakorlatozhatsz a melegvízben fürdésnél. Ne félj! Nem fognak kinevetni.
2010. dec. 21. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!