Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Szivroham vagy valami más?

Szivroham vagy valami más?

Figyelt kérdés

Mostanába rengeteg stressz ér már régebben is voltak ilyen tüneteim de ez most komolyabbanak tünik.

A tünetek: Szoritó érzés a melkasomba sokszor nehezen tudok levegőt venni olyan mintha valaki ülne a melkasomon , hol fázok ráz a hideg hol melegem van. Megy a hasam a gyomrom is szokott fájni meg néha olyan mintha hátam közepe fájna.

Hamar elfáradok , mire felérek az 5 ikre zihálok, holott régebben ez simán ment, sokszor érzem magam teljessen kimerültnek éjjel nem birok aludni.

JA és 32 éves vagyok

ez mi lehet ? lehet a szivroham előjele?


2010. nov. 28. 12:04
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

A szorító érzés a mellkasban stressz, szorongás jele is lehet, a hátfájás és a gyomorfájás szintén - saját tapasztalat. A többi tünteted is simán lehet ettől, jelenleg én is épp ezeket érzem, és én tudom, hogy nincs szervi bajom.


Viszont a helyedben én elmennék orvoshoz, mert itt a gyik.hu-n nem orvosok válaszolnak neked, ugyanazokat a tüneteket számtalan betegség kiválthatja, lehet akár komolyabb dolog is.


Esetleg túlsúlyod nincs, vagy nem híztál mostanában?

2010. nov. 28. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Nem hiztam , inkább fogytam. Az agsaszt a legjubban amikor nem vagyok ideges akkor is fáj a melkasom
2010. nov. 28. 12:29
 3/16 anonim ***** válasza:
Esetleg nem alszol eleget? Hosszútávon ki tud nyírni.
2010. nov. 28. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

Nekem sem csak akkor fáj, ha ideges vagyok. Tényleg, alváshiány?

Én még mindig azt mondom, hogy vizsgáltasd ki magad. Lehet, hogy tényleg "csak" stressz meg alváshiány, de lehet szív, tüdőbetegség. Nem szabad játszani ezzel.

2010. nov. 28. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Nem alszom sokat rossz alvó vagyok , meg éjjel is ezekre a tünetekre ébredek. Tegnap pl egész délelőtt majd meg fuladtam alig kaptam levegőt . A családba volt több sziv beteg pl édesanyám is akinek 3 szivrohama volt
2010. nov. 28. 13:04
 6/16 A kérdező kommentje:
Most pl fáj a szivem ,meg olyan fura érzés van a bal kezembe ,mintha zsibadna vagy nem is tudom leirni az érzést, kezdek parázni
2010. nov. 28. 14:37
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Hali!


JÓL FIGYELJ RÁM TESÓ, MERT MOST ITT AZ ÉLETED A TÉT!!!


AZONNAL MENJ BE A LEGKÖZELEBBI KÓRHÁZBA, ILLETVE VITESD BE MAGADAT! NE VÁRJ VELE, MERT MEGHALHATSZ!!!


Amire panaszkodsz, azt úgy hívják,... ANGINA PECTORIS (szorító szívtáji fájdalom) ez a koszurúér elmeszesedésének, beszűkülésének következtében a szívizom vérellátási zavarait idézi elő! Nem vagyok orvos, csak eü-s, de erről sokmindent tanultunk még annó, és gyakorlatban is jó hasznát vettük az ismereteknek.

Ez a dolog nagy vszséggel egy úgynevezett ISzB (Ischaemiás SzívBetgség) következménye, egyenes átmenet a szívinfarktushoz! A gyengeség, zsibbadás, verejtékezés/izzadás, fulladás, halálfélelem, gyomorfájdalom illik erre a betegségre!


FIGYELJ RÁM, TESÓM!

LÉGY SZÍVES TEDD MEG EZT MAGADÉRT, MERT NEM BIZTOS, HOGY HOLNAP FELÉBREDSZ AZ ÁLMODBÓL!!!

***** A Z O N N A L ˙˙ H Í V J ˙˙ M E N T Ő T ! ! ! ! ! *****

Számuk 104 vagy 112! Mondd be a neved, a pontos lakcímed, a korodat, és hogy szorító szívtáji fájdalom van (NEKED) a mellkasodban, fulladsz, meg az egyéb tüneteket, amiket felsoroltál. Kérj egy kocsit, és felejtsd el a szégyenérzetedet, amiért őket "zavarod"... meg ienek.

EZ ITT MOST AZONNALI BEAVATKOZÁST IGÉNYLŐ VÉSZHELYZET!!!!!

HÍVD A MENTŐT AZONNAL!!!!!


ITT VALÓBAN A LÉT(ed) A TÉT! A TE ÉLETED!!!



Jobbulást kíván és ÜDV: EE


======== ======== ========

PS: Amint van valami, írj!!!

2010. nov. 28. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

Huh most megijedtem ! Már öltözöm is nem hivtam mentőt párom bevisz az ügyeletre. Ő talán még nálam is idegesebb lett.

Már pár napja vanak ezek a tüneteim hol jön hol elmulik ,de az biztos hogy a melkasi fájdalom egyre intenzivebb erősebb ahogy telnek a napok.

Mindenképp megirom mit mondott a doki, és köszönöm, lehet megmentetted az életem .....

2010. nov. 28. 17:07
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Hali ismét!

Figyelj!


NE FÉLJ! Ha bent vagy a kórházban, jó kezekben vagy!

Ne üljetek le a szakrendelésre, azonnal, amint beértek mondjátok, hogy vészhelyzet, akkor odafigyelnek rátok, és azonnal ellátnak, ill. útközben hívjátok fel a mentőket

hogy szóljanak be a kórháznak, hogy érkeztek!

Itt nem szabad xarozni az ellátással! Merni kell lépni, és intézkedni!


Le7 megúszod annyiban, hogy az ágyékodat felvágják, és a femorális vénádon xtül felvezetnek egy kamerás katétert, amivel a szívedet elérik, és ott fel tudják oldani a meszes lerakódásokat, ha az a valódi bajod.

MARADJ HIGGADT! Tudom, hogy félsz, és hogy ezt könnyű mondani, de azzal is javítod a túlélési esélyeidet, ha nem izgatod fel magadat.


Kitartás tesó! Szorítok érted, és várom a fejleményeket!

(A párodat meg nyugtasd folyamatosan, és vigyázzatok az úton, mert nálunk már havazik... )


Üdv: EE

2010. nov. 28. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim válasza:
Lehet, pánikrohamaid vannak! Szerintem mindenesetre doki kell, hogy lásson! Ne szórakozz ezzel, mert óriási baj is lehet belőle 32éves vagy....!!
2010. nov. 29. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!