Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » 16/f vagyok miért van megdagad...

16/f vagyok miért van megdagadva a mellbimbom olvastam már hogy majd elmúlik de jön a nyár és nem megy sehova padig már vagy egy fél éve megvan néha össszemegy amikor hideg van de amugy duzzadt egyáltalán nincs rajtan felesleg valami megoldás kérlek?

Figyelt kérdés
Járok edzeni kb egy éve 16 éves fiu vagyok kb 174 cm és 61kg

#mellbimbó #duzzadás #Feldagadt mellbimbó #Duzzadt mellbimbó #Duzzadt férfi mellbimbó
máj. 20. 19:53
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem tudsz vele mit csinálni és ne is akarj. Amikor elmúlik, onnantól kezdve nem nagyon fogsz tovább nőni és férfiasodni sem… Most éred majd el a végleges formádat és innen már csak öregedsz. Pár hónap max és elmúlik.
máj. 20. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Ypszilon1980 ***** válasza:
Nincs megoldás, majd rendeződik idővel.
máj. 21. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
máj. 21. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Nekem is 1 vagy 2 éve volt ilyen, de pár hónap alatt elmúlt. Nem tudsz vele mit csinálni, majd elmúlik.
tegnap 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!