Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Milyen gyakori a fitymaszűkület?

Milyen gyakori a fitymaszűkület?

Figyelt kérdés
Mondjuk 100 felnőtt emberből hánynak van fitymaszűkülete, aki nem meri megműtetni, vagy csak szimplán nem zavarja? Mert mondjuk én későn érő voltam szexuális téren és nem tudtam, hogy baj ez az egész. Aztán ahogy elkezdtem használni nem zavart túlzottan. De ahogy megismertem életem szerelmét elkezdtem szégyellni és megcsináltattam 25 évesen. Amit már kicsit bánok, lehet nem kellett volna, mert azota csak szenvedek a gyógyulással. Ezért kérdezem, hogy szerintetek milyen gyakori aki így van még felnőtten is?

máj. 9. 14:52
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem volt ismerősöm aki 28 évesen műtette meg. Neki helyre jött. Egy ideig pihentesd, a tiéd is biztos rendben lesz. Mikor műtöttek?
máj. 9. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ezért jobb ha gyerekkorban meg van oldva vagy műtéttel vagy bármivel.
máj. 9. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Kb. 1-2% lehet.
máj. 9. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Felnőtt korba ritka eset azért mert el van hanyagolva akkor már

Gyerek korba eléggé gyakori 10 ből 1 nek biztos az van

máj. 13. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Jobban vagy már?
máj. 13. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!