Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Az orokito anyagom le van...

Az orokito anyagom le van fagyasztva, ez 30eFt-ba kerul evente. Hemokromatozisos vagyok es egy herem van, egy kicsi. A masikat kivettek egy herebiopszia szovodmenyei miatt. Van ertelme tartogassam, fizessem a mintaim tarolasat?

Figyelt kérdés

Szerintetek valaha is talalni fogok egy "szerencsetlent" aki hajlando lenne gyereket szulni egy mentalisan beteg, traumatizalt, egy hereju, hemokromatozisos, szegeny ferfinak? Raadasul lombik eljarassal. 30 eves vagyok. Ranezesre teljesen normalis, fogjuk ra jokepu alak. Belul roncs. Mit csinaljak?


Jarok pszichologushoz, fogok is de a tenyeken ez nem valtoztat.

Szeretnem ha vege lenne de nincs hozza batorsagom, eszkozom se. Siman csak eljek es engedjem el a gyerek dolgot?

Nem tudom mit csinaljak.



2023. máj. 12. 15:16
 1/4 A kérdező kommentje:
Gondoltam ra hogy talalok valakit aki testileg fogyatekos, de meg a vegtaghianyos, sulyosan mozgaskorlatozottak is sokkal erosebbek mentalisan, lelkileg mint en. Boldogok barmi aron. En nem birom feldolgozni hogy ilyen megnyomorodott lettem. Egy hereju nyomorek, complex traumaval. Beszorultam. Nagyon rossz gondolataim vannak egesz nap azt kutatom hogy tudnam ezt befejezni fajdalommentesen es meg is vannak a valaszok de nem merem. Kozben fizetgetem tartogatom az orokitoanyagom. Mi ertelme ennek az egesznek. Mit csinaljak?
2023. máj. 12. 15:23
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Én olyan 40, vagy akár 50 éves koromig fizetném a helyedben. Amikor éppen a padlón vagy, nyilván minden reménytelennek tűnik. De ha épp összeszeded magad, rögtön másképp fogod látni a dolgokat. Amúgy inszemináció nem jön szóba, csak lombik? Ha van elég sperma lefagyasztva, akkor előbb érdemes inszemmel próbálkozni, és az jó eséllyel sikeres is lesz egészséges nő esetén.
2023. máj. 12. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
81%

Van értelme. Szerintem is mondjuk fizesd 50 éves korodig.

Mitől vagy traumatizálva?

2023. máj. 12. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Évente 30000Ft-ot megér szerintem. A mentális egészségedet tedd rendbe, menj el orvoshoz, keress pszichológust.
2023. máj. 12. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!