Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy nagyon...

Miért van az, hogy nagyon könnyen feláll a nemiszervem?

Figyelt kérdés

Nagyon idegesítő, hogy egy csókra gondolok vagy egy szép lányra vagy csak minden ok nélkül feláll a nemiszervem. Legyen az buszon, iskolában, itthon vagy boltban. Nagyon kínos, hogy próbalom takargatni stb... Egy nap kb 5-10-15x áll fel.

17 éves fiú vagyok, és még nem volt barátnőm. Nem vagyok csúnya csak már nagyon szeretnék egy szép lányt és vágyom is a szerelemre, csak ügye nem merek úgy lányhoz közelíteni, mertha közelednék felé,félek, hogy akkor is felállna. Sőt... biztos vagyok benne.

Szerintem ha megölelnék valakit is felállna. Már eléggé szeretet hiányom van és szeretnék egy barátnőt, de így...

Miért van ez? Vagy ez természetes? Nagyon idegesítő és mit kene tennem?


2019. júl. 3. 23:05
 1/3 Mihago ***** válasza:
Mert 17 vagy. Majd ha 67 leszel, nem áll fel. Add oda egy lánynak, majd az kezeli.
2019. júl. 3. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Biztos nagyon kínosnak érzed, de hidd el, az ellenkezője sokkal rosszabb lenne :D


Tök természetes. Verd ki, aztán keress egy lányt.

2019. júl. 3. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Második randin magához ölelt a srác. Éreztem, hogy felállt neki. Hát mit ne mondjak, nagyon beindított. 8 hónapja vagyunk együtt, állandóan szexelünk. :D
2019. júl. 3. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!