Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hallott-e már valaki a super-g...

Hallott-e már valaki a super-growth, , szerről''? Növekedési hormon. Lehetséges ez? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés
Nem nagyon jártam még utána ... csak ennyit halottam :,,aminosavak segítik serdülőkorban a testmagasság növelését'' . Légyszíves aki tud valamit erről a ,,szerről'' írjon nekem! Lehetnek melléghatásai? Hol tudnám beszerezni? Nem túl kockázatos? Azt is olvastam hogy 2 hónap alatt 5 cm-t nőtt tőle valaki...Aki tud róla valamit legyen szíves MINDENT leírni . Köszönöm ^.^
2010. máj. 8. 19:09
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
A hormontartalmú készítményeknek többnyire vannak mellékhatásai :(
2010. máj. 8. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Ha ez tényleg növekedési hormon, akkor ha serdülőkor előtt vagy, akkor hathat, de nem jó belekontárkodni a természetadta dolgokba.

Ha már elmúlt a serdülőkor, lezáródtak az epiphysis porcok, akkor acromegaliát okoz (a kiálló testrészek, mint pl. fül, orr nőnek).

2010. máj. 8. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Jah, és azt el is felejtettem mondani, hogy a túlzott bevitele diabetest okoz. 1-2 napig még visszafordítható, de utána már nem. Tönkreteszi a hasnyálmirigy insulintermelő sejtjeit.
2010. máj. 8. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Én ismerek a városunkban egy orvost akinek a fia még 14 évesen is nagyon alacsony volt, asszem kb olyan 145 cm. Nem indultak be a hormonjai amikor kellett volna ezért nem nőtt meg. Csináltak rajta egy rakat vizsgálatot, vártak asszem olyan 16-17 éves koráig és még mindig pici volt szal hormonkezelték és elérte viszonylag gyorsan az 170-es normál magasságot. Aztán erre még pluszban kb egy év múlva beindultak a saját hormonjai és most üti a 2 métert. Annyiból szerencséje volt hogy szervei meg miden fejlődtek vele szóval egészségügyii problémái nincsenek. Csak hát valószínű mint utólag kiderült ha várnak még egy kicsit magától is megnőtt volna. Így meg sokkal magasabb lett. De tényleg nagy szerencséje volt mert súlyos bajai lehettek volna. Szóval szerintem vigyázni kell ezzel.
2010. máj. 10. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :D. De azért még írhatnátok ;)
2010. máj. 12. 14:43
 6/11 anonim válasza:
Hali!Én most vettem egy ilyen Super micsodátes nem kamu ha érdekel írj!
2011. jún. 20. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Am hogy rendelted meg a Super growth magasságnövelőt?én kerestem a neten de nem nagyon találtam semmit, hogy hogy lehetne :( am mennyibe került neked?Magyarországon ezt nem lehet megvenni valahol?remélem válaszolsz, előre is köszönöm
2011. júl. 7. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
Szerintem ne zabálj semmi felesleges hormonkészítményt, ha rendesen táplálkozol,mozogsz és kerülöd a káros szokásokat megállni nem fogsz a növésben :) Ha ez megnyugtat én 14-15 éves koromig nem voltam a magasabbak között, 175-180cm voltam... Most töltöm 21. évemet és 203cm vagyok, későn kezdtem nőni mégis magas lettem, ne depizzél a magasságkérdésen majd beáll az magától is ;)
2012. jan. 12. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:

Én szettem azt a szert és nem hatott.

Ráment sok pénzem :(

2012. szept. 2. 05:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
én meg rendeltem de ki se hozzák sőt válaszra se méltatnak
2013. szept. 19. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!