Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Lehetek rosszul az Aktival...

Lehetek rosszul az Aktival tablettától?

Figyelt kérdés
Egy hete szedem, mert könnyen fáradok, gondoltam kipróbálom.De észrevettem hogy este miután beszedem, rá fél-1 órára szabályosan rosszul vagyok.Hányinger, remegés ,ájulás előtti érzés.Lehet ez az aktivaltól?Köszi a válaszokat.
2008. szept. 20. 22:38
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Elvileg annyi idő, míg megemészted, és elkezd felszívódni, tehát lehet tőle. De miért este veszed be? Reggel kéne inkább.
2008. szept. 20. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Pont a nyáron beszélgettem egy gyógyszergyárban dolgozó kémikussal a vitaminkészítményekről. Az ő véleménye az volt, hogy egy nagy üzlet az egész, mert ezekben a vitaminokban sokkal több az adalékanyag, ami ahhoz kell, hogy összeálljanak pofás kis tablettává, mint a tényleges hatóanyag, ráadásul a legtöbb hatóanyag nem is tud felszívódni belőlük. Valószínűleg a gyomrod nem bírja valamelyik adalékanyagot, ne szedd tovább! Inkább egyél sok gyümölcsöt, zöldséget, sportolj, és feküdj le korán, hogy eleget aludj éjszakánként, akkor nem leszel fáradt!
2008. szept. 20. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.Egy gyerek ,meg meló, meg suli mellett nem igazán megy a pihenés, de azért odafogok figyelni.Gyümölcs mindennap van, a gyerek miatt is.Tényleg köszi, megpróbálok szabadidőmbe pihenni.Köszi.
2008. szept. 21. 10:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!