Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Boróka bogyó tea?

Boróka bogyó tea?

Figyelt kérdés

A boróka bogyót ha megfőzöm teának mennyit kell innom ahhoz hogy abortív hatása legyen? Egyáltalán ez igaz? (Egy szimpla kérdés, nem vagyok terhes tehát nincs szükségem rá)


Köszi!


2016. febr. 9. 20:41
 1/1 Salx Narval ***** válasza:
Ha teaként iszod szerintem ne főzd csak forrázd 4-5 bogyót törj meg és öntsd le 4dl forró vízzel 5-10 percig áztasd majd szűrd le és két részletben idd meg, az-az egy nap 4dl tea 2 részletben. 3-4 hétig ajánlott inni utána szünetet kell tartani. Erősebb főzetekből csak egy evőkanálnyit ajánlott fogyasztani. Meg nem mondom neked mennyit kellene ahhoz inni és milyen erősségűt, hogy abortív hatása legyen, ettől a mennyiségtől biztos nem. Én is csak azt tudom amit írnak róla, mármint, hogy a túlzott fogyasztása alhasi vérbőséget és nagy mértékű folyadékvesztést idézhet elő és ez hatással lehet a terhességre. Ha teának 4-5 szem ajánlott, gondolom akkor 1-2 evőkanálnyi már sok lehet, főleg hosszú távon.:D Én alkalom szerűen vízhajtásra használom, arra ez a mennyiség tökéletesen megfelel.
2016. febr. 10. 05:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!