Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ez mitől volt? "Megrázás"?

Ez mitől volt? "Megrázás"?

Figyelt kérdés

Lehet hogy bután hangzik majd,de megkérdezem.

Szóval,biztos mind ismeritek azt az érzést,mikor "megráz".Nem az áram,hanem ilyen rázó érzés van kicsit mondjuk a kezetekben,vagy valahol.

Nekem is volt már ilyen,de ritkán,és volt hogy pl. egy táska cipelése közben lett egy percre,de el is múlt.

Most viszont zuhanyoztam,és a zuhanyrózsa feje váltotta ki belőlem.Mikor fogtam lentebb a zuhanyrózsát,akkor "rázott" valami.Miközben fogtam,de volt hogy mikor már közeledtem a kezemmel,akkor is éreztem valami nagyon kicsit.

De aztán el is engedtem magamtól,mert éreztem a "rázó" érzést.


Ez mi volt?

Ugye nem lesz bajom tőle?Lehet hogy túl nagy hülyeséget kérdezek,de hát..kicsit már megijedtem.

Nyilván nem óriási áramról van szó.

Azt se tudom,hogy ez mi volt.


2013. szept. 21. 23:13
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
sztem semmi bajod sem lesz :) lehet h feltöltődtél vmitől aztán hozzáértél és emiatt..kitudja
2013. szept. 21. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

:) Köszönöm a választ.

Azt nem írtam,hogy mikor rátettem a kezem,akkor nem rögtön rázott meg,hanem inkább pár perc múlva.


Illetve,akkor még csak kicsit.

Mikor meg elengedtem rendesen,akkor meg már jobban.


Remélem tényleg nem lesz semmi :)

Csak jobb félni,mint megijedni.Ahogy mondják.

2013. szept. 21. 23:28
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Semmi bajod nem lesz. Ez attól van,h benned is és amihez hozzáérsz abban is van elektromosság,de ez nem olyan nagy,h bármi gondot okozna. Tedd fel a kérdésedet a természettudományok kategóriában,ott elmagyarázzák neked a hozzáértők részletesen.
2013. szept. 21. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen,kedves második :))

Fel is teszem oda is.

2013. szept. 21. 23:38
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Elektrosztatikusan töltődhettél fel. A műszeriparban, ahol nagyon kicsi elektronikai alkatrészekkel dolgoznak, külön védekeznek ez ellen, mert tönkreteheti a pici alkatrészeket. (ESD, Elektrosztatikus Kisülésnek nevezik). Gyakorlatilag a mindennapi életben is előfordul nap mint nap, mintha "áramütés" érne... Ez az! Áramütés, de az a néhány ezer Volt, nem okoz lényeges problémát.
2013. szept. 22. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Villnyboylered van?
2013. szept. 22. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!