Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Jobb oldalt a mellkasomat...

Jobb oldalt a mellkasomat picit kintebb érzem és mintha az egyik midkap is felette lenne mármint kintebb érzem mint baloldalt és, ha jobbról balra vagy fordítva végig húzom a kezemet a mellkasomon akkor lehet érezni, hogy kintebb van. Mi lehet vele?

Figyelt kérdés
Voltam már röntgenen, ultrahangon vele, sebész, és sok orvos vizsgálta már meg, de semmi értelmeset nem tudtak mondani. Gyomortükrözésem is volt. Már annyira elegem van belőle és, hogy senki sem tudja meg mondani mi van vele.. Konkrét fájdalmat nem mondom, hogy érzek csak van ott egy fura érzés mintha valami lelenne tapadva egyszerűen nem tudom elmagyarázni.. Amikor mentem vele orvoshoz, akkor nagyon erős szúró fájdalmat éreztem ott. Most az nincs, de még mindig kintebb van és mondom ez a fura èrzès.. nem tudom mi ez kérlek sürgős lenne annyira magam alatt vagyok már. :/

2013. aug. 25. 21:58
 1/3 A kérdező kommentje:
A midkap helyett kockát akartam csak a telefon hollandul okoskodna :) bocsi
2013. aug. 25. 22:02
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha orvosok nem tudják, itt mit vársz? De nem is igazán fogom a kérdést: ha midkap helyett kockát írunk, akkor sincs a mondatnak értelme...bocs
2013. aug. 25. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
De úgy van értelme. Ha nem tudsz segíteni nem kell. Most mit csináljak vele? Nem tehetek róla, hogy sza.rt sem ért egyik orvos sem.. bocsánat a kifejezésért, de ez már tényleg több a soknál, de ha lehet maradjunk a kérdésnél :) egyébként, ha elolvastad a magyarázatot nem igaz nem érted :)
2013. aug. 25. 22:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!