Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Észre lehet venni valakin,...

Észre lehet venni valakin, hogy csak az egyik fülére hall?

Figyelt kérdés
Nekem ez a problémám, de próbálom úgy alakítani az életem folyását, hogy ez ne zavarjon, ne vegye észre senki. Pl mindig úgy ülök le, hogy jobban halljam, aki mellettem van. Feltűnik ez valakinek? Egyik osztálytársamnak sztem tuti ez a baja, de sztem ez csak nekem tűnt fel eddig..
2008. jún. 26. 07:16
 1/2 anonim ***** válasza:

Szerintem egyáltalán nem lehet észrevenni valakin, hogy csak az egyik fülére hall.

Nekem legalábbis még nem sikerült, mert több olyan ismerősöm is van, aki szintén nem, vagy nem teljesen hall az egyik fülével. Ha ő nem mondja, hogy baj van a fülével, akkor észre sem veszem.

Csak mindent természetesen csinálj, hogy ne lássák rajtad, hogy nagyon "fülelsz", és akkor nem lesz gond.

2008. jún. 26. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én mióta az egyik fülem nagyon rossz lett, ha nem hallok jól valamit kicsit elfordítom a fejem (épphogy) a jó oldal felé. Szerintem azért tűnt fel neked az osztálytársad, mert te is rosszul hallasz félig, ezért veszel észre ilyeneket, de akinek nincs ilyen problémája, szerintem nem látja, nem veszi észre másik emberen, mert nem is figyel ilyenekre ill. eszébe se jut.
2008. jún. 26. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!