Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Láttál már szellemet, hiszel...

Láttál már szellemet, hiszel benne?

Figyelt kérdés
Én a konyhában látok valakit, de csakis sötétben, nemtudom azt se hogy férfi vagy nő, de én félek tőle.Pedig nem kéne mert mit árthat...Van ilyesmi élményetek?
2009. okt. 19. 20:58
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Volt egy pár. Pl. 4 éves koromban minden éjjel 2 bazinagy madár jelent meg az ágyam melletti székemen. Mozdulatlanul, nyitott csőrrel álltak. Először azt hittem, képzelődöm, de meg is tudtam érinteni őket. Emlékszem, bele is nyúltam a csőrükbe. A végén már a fal felé fordulva, teljesen betakarózva aludtam. Volt kopogószellemünk is, amit én engedtem be. Egyszer volt olyan, amikor anyámból kettő volt. Reggel volt, fel volt öltözve. Az ablakból húgommal néztük, mit csinál. Gondoltam, kimegyek hozzá. Nyitottam ki a szobám ajtaját, láttam, hogy jön ki a szobájából hálóingben. Megkérdeztem tőle, hogy visszafeküdtél? Azt válaszolta, még fel sem öltözött.

Nem hiszek semmiben, hitetlen vagyok, csak azt hiszem el, amit látok. De nem tudom, mik voltak ezek. :S 23/L

2009. okt. 19. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Egyszer kiskoromban (3-4év) kb 3-4 alkalommal megjelent egy férfi alak a szobámba. Fel le mászkált, ha észrevette hogy figyelem mindig az újjával mutatta hogy pssszt, természetesen be voltam f*sva rendesen, ezeket az éjszakákat a paplan alatt töltöttem. Egyszer volt, hogy ugyan ez megtörtént, teljesen kiszáradtam, kimentem a konyhába vízért, és mikor beléptem a konyhába az ablakon bejövő fény által megláttam a "fickó" körvonalát, és ugyancsak "psszt" el köszöntött, úgy elkezdtem üvölteni hogy szerintem a fél ház felébredt. (panel)

Ezek után egyszer sem láttam.

Meg egyszer láttam nagyapámat a kertünkbe (halála után 2évvel), a kedvenc melegítőjébe.

Háttal ált nekem, mikor észrevettem megfordult, a szemembe nézett, rámmosolygott, mikor már majdnem odaértem hozzá, hirtelen eltünt.

16F, hiszek bennük.

2009. okt. 19. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
az para, de én nem hiszek bennük. :)
2009. okt. 19. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nekem az anyukám jelent meg többször is itthon - mindig csak éjszaka - a halála utáni időszakban. Sosem tett vagy mondott semmit, csak állt és nézett mosolyogva.


Egyszer pedig az édesapám mesélte, hogy egyik éjszaka arra ébredt, hogy az anyukája (akkor már több mint 20 éve halott volt) ott állt az ágy végében. Felrázta anyukámat, és valami eltűnőben lévő árnyékfélét még ő is látott.


Én hiszek benne, hogy léteznek szellemek, de remélem, sosem akarnak bántani. Az hogy láthattam anyukámat, nagyon megnyugtatott, talán azért, mert hitet adott, hogy nem teljesen halunk meg és még találkozhatunk, ha majd eljön az én időm is.

2009. okt. 19. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Tavaly történt.Este ültem az akkori barátommal az asztalnál.Velem szemben egy lépcső volt.Felnéztem könyökölésből és mit látok?Hogy egy teljesen fehér női alak rohan fel a lépcsőn.Valami hátborzongató volt.Rázott a hideg,totál ledermedtem,az exem csak rámnézett emlékszem és megijedt az arckifejezésem miatt,nem is említette hogy kamuzok-e.Alig mertünk felmenni a szobába.:S

22/L

2009. okt. 21. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!