Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogyan lehetnék magasabb?...

Hogyan lehetnék magasabb? Bövebben lent.

Figyelt kérdés
13éves vagyok még, de az osztályomba mindenki nagyobb nálam és ezért senki sem vesz komolyan. mármint azvanhogy én ezt biztos nem tudom mert kicsi vagyok :$ szoval eléggé rossz érzés. Tehetnék valamit?. Pl. valami kaja, vagy tornagyakorlat. :$
2011. dec. 9. 18:46
 1/7 anonim válasza:

rokonlelkek vagyunk én is alacsony vagyok:(

de sajnos nem lehet természetesen növekedni

13

2011. dec. 9. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 bánomisén ***** válasza:

Elvileg, ha elkezdesz valamit rendszeresen sportolni, akkor gyorsabban fejlődsz, gyorsabban nősz, a rendszeres mozgás és az egészséges táplálkozás csodákra képes. Persze a genetikát ez sem tudja felülírni, ha kistermetűnek vagy programozva.

Fiú vagy, vagy lány?

2011. dec. 9. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
tevagy az milán?
2011. dec. 9. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
lányvagyok és természetesen nem milán. xd
2011. dec. 9. 20:59
 5/7 anonim válasza:
Hááát én tudok egy sportot javasolni :kosárlabda .apukám is kosarazott és jó magas :-) 13/F
2011. dec. 10. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
valami konkrét tornagyakorlat kellene amit bármikor megcsinálhatok! :$ vagyolyan nincs?
2011. dec. 11. 12:14
 7/7 bánomisén ***** válasza:

Olyan nincs. Válassz egy sportot - de ne a sakkot! -, és járj rendszeresen edzésre, attól majd gyorsabban fejlődsz.

Egyébként 13 évesen nem kell elkeseredned, mert a mostani méreteid még közel sem a véglegesek, akár égimeszelő is válhat belőled 18 éves korodra.

2011. dec. 11. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!