Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit tegyek ha nem akar kijönni?

Mit tegyek ha nem akar kijönni?

Figyelt kérdés
Nem találom a tampon kihúzószálát és sehogy sem tudom kiszedni.. Pedig próbáltam már kinyomni de úgy sem sikerül. Nőgyógyászhoz nem nagyon akarok menni csak ha nincs rá más megoldás. Mit lehetne még tenni?
2011. szept. 23. 13:08
 1/7 anonim ***** válasza:
leguggolsz és ha eléggé megtelt, egy kis nyomásra kijön magától
2011. szept. 23. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem tudod kinyomni, akkor irány a nőgyógyász!!!
2011. szept. 23. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Pedig a nyomáson kívül nincs más csak a nőgyógyász. Azért nyúlj fel ujjal, hátha eléred, mert előrébb kell annak csúsznia legalább valamennyit.
2011. szept. 23. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
De hogy tud így eltűnni a madzag?? Próbáltam már erősebben nyomni de semmi. Nem érem el a madzagot felnyúlok még a tampont se érzem h ki tudnám húzni. Megtelni nem hinném ,hogy megfog utolsó napom a mai ilyenkor már nem nagyon szokott lenni.. Sosem volt még ilyen velem, nőgyógyász hogy szedi ki ha én se tudom?! :S
2011. szept. 23. 13:26
 5/7 anonim ***** válasza:
Lehet leszakadt a madzag, csak nem vetted észre. Nőgyógyász csipesszel l pillanat alatt kiszedi.
2011. szept. 23. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Az fáj?
2011. szept. 23. 13:38
 7/7 anonim válasza:
a nőgyógyász egy csipesszel megfogja a tampont..és kihúzza : ) nemfáj xd :) de muszály elmenned!
2011. szept. 23. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!