Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Számotokra hiteles még az...

Számotokra hiteles még az antalvali.com oldal?

Figyelt kérdés

Elején nagyon szerettem, de mára már kicsit sok nekem.

Ha 1 káros összetevő van valamiben akkor szerintük az már menjen a kukába,szerintem ez egy picit túlzás.

A dm-es alverde termékeket szinte leócsárolják, míg a drágább termékeket(amit az ő neve alatt árulnak egy oldalon), azokat meg nyomatja. Nem hiszem, h nem kap jutalékot....

Az én szememben hitelét vesztette.


2011. máj. 12. 12:12
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
51%
Nem is volt hiteles soha... ez a nő egy kozmetikus, aki a saját termékeit népszerűsíti. A "fitoterapeuta, és hatóanyag-elemző" hangzatos címek, de nem jelentenek semmit, csak ezzel eladhatóbbak lesznek a cuccai.
2011. máj. 12. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 A kérdező kommentje:

Nagyon sok hasznos dolgot leír, úgy általánosságban igaza is van a káros anyagokkal kapcsolatban...csak már szerintem kicsit sok. Például: alverde fogrém, 500 forint, de nem jó, dobd ki a kukába mert az utolsó összetevője a fluorid, minden más jó, csak egy hangyasz.rnyi fluorid miatt dobd ki...ez számomra kiábrándító. Helyette vedd meg a 2500 forintos fogkrémet...

Meg pl a shea vaj. Nem jó egyik shea vaj sem, csak ami az ő webáruházában van...pfff.. mert a többi sz.r, csak az övé jó.

2011. máj. 12. 12:30
 3/39 anonim válasza:
62%

Persze, hogy nem hiteles. A saját malmára hajtja a vizet. Az elejétől fogva utálom. Csomó olyan terméket leszól, amik nagyon sokat segítettek a bőrömön pl. Alverde. Megszállott az a nő, aki arra vágyik, hogy csak neki higgyenek és egyfajta vezetőként próbál tetszelegni.


Kár, hogy nem olyan mint a kozmetikusom, aki mindig azt mondja, hogy: "ebben a termékben ez és ez nem annyira szerencsés, de ha mellé uborkás tonikot használsz, az jó, mert a benne lévő nemtudommi hatástalanítja a káros cuccost a krémben." Persze ő tudja a kémiai mindenfélék nevét, csak én nem tudtam most idézni :) Szóval Ő is minősít, de nem az a válasz, hogy "sz@r, dobd ki és vedd meg az Ilcsi-t, amit én árulok!"

2011. máj. 12. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 A kérdező kommentje:

Az alverde nekem is nagyon jó!

Igen, tukmálja a cuccait, de profi a nő, mert mindezt burkoltan teszi....

2011. máj. 12. 12:37
 5/39 anonim ***** válasza:
61%

Nem kell dramazni, amerikaban mindenki ezt csinalja. Marmint amit az antalvali.

Egyebkent en nem ismertem addig amig itt a GYIKon valaki nem emlitette. Utana neztem egy-ket linkelt cikkenek es hibatlan volt. Az hogy erolteti a sajat portekajat? Hat persze, ki nem??? Neki is meg kell elni valamibol.


De peldaul a fluorral kapcsolatban baromi igaza van. Ajanlom ezt www.ketezeregy.hu/egeszseg/fluor

A tobbi antalvalist nem olvastam, de szerintem nem kell egy egesz weboldalt, annak szerkesztojevel egyutt eldobni, mert ugy erzed hogy bemaszott a kepedbe. Probald erzelmek nelkul, objektiven fogadni az informaciot amit kozol, mashonnan olvass utan, hogy vajon van-e alapja amit mond, es ha neked valami termek bejon, akkor vedd meg. Miert erzed rosszul magad, mert o azt mondja, hgy az a termek nem jo?

2011. máj. 12. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 A kérdező kommentje:

Nem azzal van a baj, h nem jó amit mond, mert igaza van.

Csak nagyon nyomja magát...ugy indult az egész h ő csak hatóanyag elemző, nem ajánl semmit, aztán hopp megnyílt a webáruház. Na mindegy, attól még rengeteg méreg van a kozmetikumokban.

2011. máj. 14. 12:42
 7/39 anonim ***** válasza:
70%

Én nagyon régóta olvasom, tényleg nagyon régóta. Alapjában véve nem volt vele baj. Aztán elkezdtek szektásodni vagy elment a maradék józan eszük is én nem tudom, de szerintem az az oldal káros. Halál komolyan. Sok dolgot vettem én is onnan ami jó meg szép, de teljesen nem normálisak, hogy például valaki közli, hogy lehet hepatitise van és gyógyteát ajánlanak neki, nem orvost. Sőt gyakorlatilag bárkinek, bármi baja van, orvoshoz ne menjen, a webáruházból vegyen meg egy csomag kapszulát (ami az összetevői alapján leginkább olaszos fűszerkeverék) meg egy másik csomag kapszulát (amiben ugyanaz az olaszos fűszerkeverék van csak kb. nincs benne víz meg van benne egy másik fűszer) ha volt orvosnál akkor be ne vegye, amit felírtak, helyette lásd 20ezerért az olaszos fűszerkeveréket. És ezt képesek olyannak is ajánlani, aki a beteg három éves gyereke miatt kér tanácsot, mert hogy a gyereknek ronda a torka és nagyon fáj neki, de jaj, az orvos antibiotikumot írt fel és ő azt nem adja be, mint adjon neki? Helyette Antal Vali javasolja neki az olaszos fűszerkeveréket, a tájékoztatóján lévő felnőtt adagolással, amúgy az is ott van a tájékoztatón, hogy gyereknek NEM AJÁNLOTT.

Hihetetlen. Ha fogamzásgátlót szeds szétmérgezed magad és meg fogsz halni egy hulladék lesz belőled, sőt, ha abbahagyod, az sem jó semmire, de majd ők megmentenek a tisztító kúrájukkal, amiben van vagy 5-6 féle lötty, csak az első néztem meg, abból az előírt adag, kb. 20 ezer lenne. Akkor röhögtem először.


Ráadásul a webáruházukban olyan termékeket lehet 15-20 ezer forintért venni, ami azelőtt, hogy átcsomagolták volna még kb. fele annyi volt, vagy még kevesebb.


Aztán a cukor mizéria, az is régóta megy és bizonyos időközönként mindig találnak valami újat, ami megváltja a világot és anélkül meg fogsz halni és szétmérgezed magad, de az az édesítő, amit ők ajánlanak, na az a tuti, majd az megment. Pár hónappal később, á attól rákot kapsz, kuka, az méreg, de most van itt ez a másik, igaz, kb. kétszer annyi, mint az előző, amit ajánlottak, meg kb. 30x annyi, mint egy kiló cukor, de jó lesz az.


Egyszer beírt egy szegény nő, hogy élne ő úgy, ahogy szerintük az jó, de nincs rá pénze. Erre neki ugrottak, hogy hazugság, csak akarni kell, nem pénz, hanem igényesség, meg elhatározás kérdése. Igaz, hogy 70mili naptej 8000ezer, meg minden szar, amit ezek megesznek, meg magukra kennek ilyen árban van, de hát szerintük, aki azt mondja drága az hülye.


Arról nem beszélve, hogy kémiai, biológiai, orvosi kérdésekben szakértenek, holott a fele egyszerű titkárnő, a Vali meg egy kozmetikus, akárminek is hívja magát. Szerintem ez veszélyes, nem is kicsit.

2011. jún. 5. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 anonim ***** válasza:
61%

Ja a kedvencem egy szoláriumozó volt, aki barnulást segítő permettel fújta be magát. Oké aláíromm, a szolárium nem épp egészséges, főleg túl gyakran, de azért mikor erre ilyet beír a Vali, hogy jaj, "beleégeted a bőrödbe a kőolajat" akkor nem tudtam, hogy sírjak vagy nevessek.


Amúgy meg lehet nézni egy-egy régebbi képét, meg nem olyan régi tévé interjúját, hogy kb. 5 év alatt az ő szuper tiszta és tökéletes életmódjával hoyg lehet kinézni. Hát elég gáz. Pedig a fotóit még szét is photoshoppolja.

2011. jún. 5. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 anonim ***** válasza:
59%
Update! Találtam egy olyat is, hogy valaki a szívbeteg apjának kért tanácsot, hogy valami alternatív izét adhat-e neki, mert azt írják rá, hogy nem ajánlott. Erre az egyik tanácsadónő közli, hogy hát azt csak ráírták, mert rá kell írni, adja csak neki nyugodtan, aztán figyelgesse van-e mellékhatás. Valaki írta itt, hogy csoda, hogy .com-os. Hát ebben szerintem az is benne van, hogy így profibbnak tűnik, meg mint az a napiszar, az ellen sem tudnak úgy mit tenni, mert szerintem ezt se lenne szabad hagyni működni, ez egy agyrém.
2011. jún. 5. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 anonim válasza:
42%
Nem tünt még fel senkinek, hogy a "hamburgeadó" AntalValit igazolja? Nem mondom hogy minden szava mindenkire igaz de, hadd döntse el mindenki mit próbál ki.
2011. jún. 7. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!