Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Véres széklet. Mitől?

Véres széklet. Mitől?

Figyelt kérdés

Nos, egy eléggé kellemetlen problémám van. Éppen ezért, hogyha nem fogalmazok TÚL érthetően, akkor azt nézzétek el nekem. Szóval ma wczés után a papír véres volt. Székletem ugyan nem volt (ezért a kérdésem címe is megtévesztő, de más nevet nem tudtam neki kitalálni), csak khm... át töröltem magamat és hát a papír véres volt. Második törlésre viszont semmi. Ma reggel egy kicsit nehézkesebben jött a széklet, de alapvetően más problémám nem volt vele, véres sem volt. Most sem fáj semmim.. csak hát aggódom, mert finoman szólva sokkolva lettem. Feltétlenül el kell mennem orvoshoz, vagy csak akkor ha esetleg még egyszer előfordul?


20/L


2010. nov. 2. 22:12
 1/7 anonim válasza:
34%
Nem kellett volna láncfűrésszel maszturbálni! ;)
2010. nov. 2. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Lehet aranyértől, gyomorfekélytől, nemtom mert nem vagyok orvos. Az is lehet, hogy egyszer kemény volt és felsértett, ha megint tapasztalod, keresd fel az orvosod, de egyszeri alkalom után sztem még ne aggódj.
2010. nov. 2. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Nagyon szellemes az első hozzászóló.

Rendben van, akkor még várok az orvossal.

2010. nov. 2. 22:17
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha aszékleted nem volt véres, akkor lehet akár belső aranyered is, általában az esetek 90 százalékában ez a probléma. Azért figyeld a dolgokat.
2010. nov. 2. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Figyelem mindenképpen és köszönöm.
2010. nov. 2. 22:22
 6/7 anonim ***** válasza:
... nem menstruálsz? vagy a gátad " szakad át "
2010. nov. 4. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nem menstruálok és a gátam sem szakadt át. Hála azóta egy szemnyi vér sem volt. Habár egy kicsit még mindig rosszul vagyok ha visszagondolok az esetre, mivel meglepett és kicsit sokkolt ez az egész. Amúgy nagyon tiszta volt a vér, szóval nem ilyen sötét színű volt. Mivel akkor reggel nehezebben jött a széklet, ezért én arra gondolok, hogy ott sérthetett fel belül valamit.
2010. nov. 5. 02:21

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!