Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogyan tudhatom meg,hogy a...

Hogyan tudhatom meg,hogy a felhőbe milyen gyógyszerek vannak felírva?

Figyelt kérdés
Egy rokonnak kéne kiváltanom ma gyógyszereket,de nem tudjuk mik vannak felírva pontossan. Ha felhívom a patikát és bediktálom a tajszámát meg a nevét akkor ők elmondják,hogy mi található a felhőben?:)

máj. 22. 06:27
 1/8 Ypszilon1980 ***** válasza:
85%
Nem mondják meg. Ha van ügyfélkapuja, akkor ott meg tudod nézni, ha a felh. nevet+ jelszót megadja. Vagy bemész egy patikába és ott megnézeted.
máj. 22. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
A gyógyszertárban kell bediktálni, nem előtte telefonon.
máj. 22. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Akkor az nem elég,hogy csak felhívom őket és lediktálják hogy mivan fent.

Mert nem tudjuk kell-e feliratni valamit vagy van fent mindent. Azt így egyszerűbb lenne ennyivel letudni

máj. 22. 07:10
 4/8 Ypszilon1980 ***** válasza:
100%
Nem tudom hol laksz, de pl. Budapesten úton útfélen vannak gyógyszertárak, de telefonon ilyen információkat nem adhatnak ki, ez alapján akárki akármilyen infót megszerezhetne a másikról.
máj. 22. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Bármelyik gyógyszertárba be kell vinni az illető tajszámát, szerintem bediktálni nem elég.
máj. 23. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Senior Séf ***** válasza:
Van valami mobil alkalmazás, éppen ma láttam a kórházban várakozás közben, de különösebben nem érdekelt, nem jegyeztem meg.
máj. 23. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 SZTANN válasza:
Ügyfélkapun elérhető mindenkinek az EESZT oldala, ott a TAJ számmal bejelentkezve mindig megtalálod az összes felírt és ki nem váltott, vagy már kiváltott gyógyszert, de még az orvosi kezelést is. A patikában is innen veszik le, amikor kiadják a gyógyszert (azért kell nekik a TAJ kártya).
tegnapelőtt 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 SZTANN válasza:

Még valami: a patika ezzel nem fog foglalkozni, pláne telefonon nem mondanak semmit. De személyesen a patikában a TAJ kártyáról ők megnézik, és megmondhatod, ha valamelyik felírt gyógyszert nem akarod kiváltani... Akkor csak azt adják ki (és a többi marad a felírtak között).

(Pl. 3 egyforma dobozból lehet csak egyet kiváltani. )

tegnapelőtt 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!