Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Cukros vagyok kedd kaptam...

Cukros vagyok kedd kaptam először ozempic injekciót.Tegnap éjjel nagyon rosszul voltam.Gyomor fájdalom hányingerem volt elég durván, mentőt akartam hívni.De nem hívtam.Lehet közé hozzá? Kedd óta alig eszem, mellékhelyiségbe is alig járok.

Figyelt kérdés
máj. 18. 08:20
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem mondták el, hogy milyen mellékhatások lesznek? Ez amit leírtál a legfőbb, amit a legtöbb embernek van.
máj. 18. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is ugyanilyen tüneteim voltak, ez normális. Az első hónap nekem is ilyen volt, aztán hozzászoktam. Én 0,25-ös adaggal kezdtem de az első pár hét szörnyű volt, undorodtam az ételtől és rendszeresen hányingerem volt. 5 kilót adtam le az első hónapban. Aztán elmúlt minden rossz. Talán három éve használom a gyógyszert, és nagyon meg vagyok elégedve vele. Minden diéta nélkül a felső határérték alatt van a vércukorszintem. Kitartást neked! Ha végképp nem tudod megszokni akkor kérj valami mást az orvosodtól.
máj. 18. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!