Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hashajtót vettem be.. holnap...

Hashajtót vettem be.. holnap iskola :c Mit csinaljak? Bovebben lenn

Figyelt kérdés
4 napja nem voltam nagy wcn ezert bevettem két szem dulcolax hashajtót. Soha korabban nem vettem még be ilyet.. merjek elindulni reggel a suliba? Remélem suli elott meghajt es nem a suliban fogok futkosni mivel nagyon koszos a WC, szegyellős is vagyok publikus helyen kakilni, bar egy honapja valami romlottat ettem , igy egy plázában el kellett mennem wcre kulonben befostam volna. Ott kiadós hasmenésem volt hányással karöltve

máj. 8. 23:58
 1/3 anonim ***** válasza:
De miért veszel be kettőt?????
máj. 9. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Kettő a max adag 14 even felul. Komoly szorulásom volt ezert vettem be kettot..

Most durva hasmenésem van tole es faj a hasam.. bejottem a suliba igy futkosok ki az orakrol folyamatosan.. a WCk nem zarhatóak , egyszer valaki ram is nyitott mikozben fostam, rém ciki volt

máj. 9. 11:03
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Akkor az hatásos volt :/ legalabb elmúlt mire haza kelett indulni?
máj. 9. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!