Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Reggel óta nem ettem semmit,...

Reggel óta nem ettem semmit, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Mar tegnap delutan ota nagyon ehes vagyok nem ettem semmit

Mit tegyek? Nincsen penzunk mar a szomszedot is kerdeztuk de nem tud adni


Most mit csináljak?



ápr. 22. 16:14
 1/10 A kérdező kommentje:
Ha latja valaki ezt akkor valaszoljon kerem 🙏
ápr. 22. 16:25
 2/10 anonim ***** válasza:
én válaszolok, de ha pénz nincs, senki nem tud adni, akkor mégis hogyan segítsek? Ha Zalaegerszegen vagy, tudok adni, mást nem tehetek...
ápr. 22. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Nagyon messze vagyok Zalaegerszegtől sajnos
ápr. 22. 16:35
 4/10 anonim ***** válasza:
71%
Facebookon vannak ételmentő csoportok, azokba lépj be, ott vannak étel felajánlások. És egyre több városban vannak kihelyezett "dobozok", amikbe járókelők tesznek élelmiszereket, és bárki, akinek szüksége van rá, kiveheti belőle.
ápr. 22. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Itt sajnos ahol en lakok nincsenek ilyenek egy nagyon kis varosban lakunk ahol szinte semmi sincs
ápr. 22. 18:07
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Rokonok a közelben, egyéb ismerősök? És úgy érdemesebb, hogy kaját kérni, nem pénzt.
ápr. 22. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Parat kerdeztem de nincs, mondom ez egy ilyen szegeny kis varos keves a penzesebb ember itt
ápr. 22. 18:40
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem pénzes automatikusan, aki tud adni pár szelet kenyeret, valami felvágottat, és arra utaltam, hogy ezt szívesebben ad az ember, mint mondjuk pénzt. Meddig kell kihúznod, ill. milyen gyakran áll elő ilyen helyzet?
ápr. 22. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Sajnos nagyon gyakran
ápr. 22. 19:22
 10/10 anonim ***** válasza:

Azért érdekes, hogy kb sosincs pénzetek kajára, ugyanúgy soha senki nem tud adni legalább egy tányér ételt vagy egy kiló kenyeret...


Nem tudom, amikor én kértem szorult helyzetben - évi max 2-3x mindig akadt valaki, akitől kaptam segítséget. Mondjuk én nem is kb havonta tarhálnám a másikat.

ápr. 23. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!