Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Állandóan hasmenésem van és...

Állandóan hasmenésem van és folyamatosan fogyok, ez miért van?

Figyelt kérdés
nem tudom jó kategóriába írom-e, de nem szándékosan "fogyókúrázok", mivel teljesen normalis étkezésem van de 1 hónapja, naponta min 2x hasmenésem van és mellette van rendes nagy wc-zés is 2x. 58 kg voltam 174 centihez, most pedig 55 kg vagyok. Aggodom hogy miert van ez es mar nagyon zavaró. Mi lehet az oka, forduljak orvoshoz?
ápr. 19. 08:56
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Egy teljes hónap után komolyan felmerül a kérdés, hogy fordulj-e orvoshoz? Igen, fordulj! Mi laikus névtelen kommentelők nulla tudással nem fogunk tudni diagnosztizálni látatlanban. A problémádat százezer tényező okozhatja.
ápr. 19. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Orvos. Siman lehet valami belbetegseg, etelallergia stb
ápr. 19. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha akaratlanul ennyit fogysz, az valóban komolyabb betegségre utal. Ha napi 3 vagy több folyékony széklet van és két hétnél tovább tart, az is krónikus betegségre utal.
ápr. 19. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mindenképp fordulj orvoshoz. Sok etiológiája lehet a tüneteidnek, és ezt mindenképp ki kell vizsgáltatni.
ápr. 19. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!