Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi lehet a betegségem?

Mi lehet a betegségem?

Figyelt kérdés

Se háziorvos, sem szakorvosok nem tudják; talán van itt bárki ugyanezzel a problémával.


Évek óta nevetéskor, egy ideje köhögéskor is elsötétül a világ előttem, ájulás közeli állapotba kerülök. Nem vagyok se narkolepsziás, sem kataplexiás. A vérnyomásom nem esik le közben (vizsgálták).


MVT óta rosszabbodott.


ápr. 10. 04:12
 1/7 anonim ***** válasza:
56%

Mi az az MVT?

Amúgy semmi extra hirtelen erek nem bírják a többlet munkát magyarán erek rugalmasságát kell növelni.

ápr. 10. 05:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Honnan tudod? Az MVT-t is tudnod kell, ha ilyet tudsz... 😂
ápr. 10. 09:40
 3/7 anonim ***** válasza:
56%

Megnéztem mi az az MVT, ha már nem árultad el, én megteszem: mélyvénás trombózis.

1-est kiegészíteném: a többletmunka átmeneti agyi oxigénhiányt okoz.

ápr. 19. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Ne akarj velem vitatkozni! Kérdezted, mi az MVT? Mert nem látom sehol. Akkor mit áruljak el? Aki ért hozzá, annak tudnia kell. Ne kötöszködj! Orvos vagy? Szövegértelmezés megy? Olyat keresek, olyan véleményére van szükségem, aki ugyanebben szenved! "Külsős" mondhat akármit. És mond is...
ápr. 20. 02:36
 5/7 A kérdező kommentje:
Az 1-es kérdezte, mi az MVT. Magadnak válaszolva tudhatnád, nagyon okos... Ne unatkozz ennyire. És most hajrá, elmondhatsz bárminek, szidhatsz, legalább kitiltatod magad.
ápr. 20. 02:38
 6/7 A kérdező kommentje:
kötöszködj = kötözködj 😂
ápr. 20. 02:41
 7/7 anonim ***** válasza:
71%
Nem szidlak, a mentális problémád súlyosabb, mint amire rákérdeztél.
ápr. 20. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!