Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Edesanyam tudogyulladas es...

Seres1 kérdése:

Edesanyam tudogyulladas es szivinfartust kapott 74 evesen jelenleg melyaltatasba volt 1 hetig utanna fokozatosan felkeltettek igy javult az alapota a gyogyszert elfogadta de a veseje nem ugy mukodik ahogy kellene ezert vissza altattak mi az oka?

Figyelt kérdés
mik az eselyei a javulasra

2023. jan. 28. 19:31
 1/7 anonim ***** válasza:
33%
Orvos mit mond?
2023. jan. 28. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Minket az orvos csak hitegetett hogy megfog gyógyulni nálunk a covid volt a gond,de már tudtuk ahogy a lélegeztetőre került nem sok lesz hátra,sajnos be is következett mai napig visszamenű tragédia és hiányzik..
2023. jan. 28. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem vagyok orvos, de láttam már ilyet, sajnos sok jót ne remélj, jobb ha felkészülsz rá.:(
2023. jan. 28. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
74 évesen valószínűleg eleve is problémája volt a vesékkel, amit esetleg az altatás súlyosbított - vagy a katéteren keresztül kapott el valami felszálló fertőzést - ez sincsen kizárva, ismerősöm majdnem meghalt egy műtét utáni nozokomiális fertőzés miatt :(
2023. jan. 29. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekünk is a covid gond volt. Egyik napról a másikra leépült. Sosem volt semmi gond,minden betegségből felépült. Az a gond az orvosok félvállról veszik,nem lehetett tudni akkoriban mifolyt odabent mivel látogatási tilalom volt. De amiket hallottam nem megfelelő az elláttás. Emberek élete megy tönkre azért elgondolkodtató dolog,nekem azóta is egy felfoghatatlan dolog és sosem felejtem el.
2023. jan. 29. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Jobbulást kívánok anyukádnak!
2023. jan. 30. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Érdekel hogy mi történt. :(

Jobban lett anyukád?

2023. márc. 8. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!