Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Most ezzel mit kellene kezdene...

V-Buck hekk kérdése:

Most ezzel mit kellene kezdenem? Miért, csinálhat-e ilyet ?

Figyelt kérdés
A szituáció adott sétálok haza a kondibol este 11 óra van. Rendőr elmegy mellettem nézem 30-40 nel néznek engem a kocsiból. Megfordulnak megint elmennek mellettem de most már kicsit gyorsabban házunktol nem messze megint elmegy mellettem de most már le indexel az utca szélére semmi köszönés lehúzza az ablakot kamerát felém tartja lefotóz/videóz (fixre tudom mert a vaku kivilágította a szemem) felhúzza az ablakot semmi elköszönés nélkül. Én meg állok ott és kérdezem magamtól ez mi volt. Haza megyek és ennyi volt a dolog.Full feketébe voltam kapucni rajtam sapka minden. Lehet gyanús voltam vagy nem tudom.

2022. nov. 2. 00:44
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Ha annyi eszed nem volt, hogy odamenj es megkerdezd, mit csinal, akkor utolag ne izgasd magad. En siman odavigyorogtam volna nekik es megkerdem, hogy valami gond van-e. Vagy trollkodtak. Ok is emberek.
2022. nov. 2. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!