Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » SOS Mi bajom lehet? Egyik...

SOS Mi bajom lehet? Egyik napról a másikra legjellemzőbb tünet: rettentő fáradtság érzet, mostmár az ágyból pisilni alig bírok felkelni, most lázasodtam be, hidegrázás, kapar a torkam, száraz, zsibbadok és szédülök, brutál rosszul vagyok, mi ez???

Figyelt kérdés

2021. máj. 12. 21:48
 1/7 A kérdező kommentje:

+egész nap teljes étvágytalanság, néha köhhintek mert nagyon száraz a torkam és irritálja, hiába iszom a vizet

Ráz a hideg. Mit tegyek? Lázcsillapító, fájdalomcsillapító, mentő?

2021. máj. 12. 21:49
 2/7 anonim ***** válasza:
15%
Igyál egy kupica pálinkát egy teáskanál borssal. Mármint keverd el benne és fenékig.
2021. máj. 12. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%
Covidos vagy, így jártál. Oltatni kellett volna.
2021. máj. 12. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
89%

Holnap hívd fel a háziorvosodat, gyanús hogy covid. :(

Lázcsillapítót ehetsz, meg igyál sokat.

Felhívhatod az ügyeletet is ha nagyon rosszul vagy.

Jobbulást! Majd írj, hogy hogy alakul.

2021. máj. 12. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nem tudom, nem hiszem, mert napok óta nem jártam ki a házból. Semmilyen gyógyszer nem hat, ez borzasztó. 38,6os láz
2021. máj. 12. 22:15
 6/7 anonim ***** válasza:
83%
Covid esélyes, 4-14 lappangási idő is lehetséges. Pörgesd vissza merre jártál az elmúlt 2 hétben. Hátha mégis Covid.
2021. máj. 12. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
83%
Valószínű,már jó pár napja "megfertőződtél" lappangott benned. Az is lehet, hogy ha nem egyedül élsz,hogy valaki más vitte haza,és neki még nincs vagy nem is lesz tünete. Minden esetre,ha nem megy le a láz,és nagyon nem vagy jól, csinálj hűtő fürdőt,egy szem gyógyszer után,majd igyal,takarózz be jól,és aludj! Holnap pedig orvos! Jobbulást kívánok
2021. máj. 12. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!