Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Magánorvos után kerületi...

Magánorvos után kerületi szakrendelésre menni, lehetséges?

Figyelt kérdés
Kardiológiai magánrendelésen voltam pár napja (rengeteget kellett volna várni sztkban az időpontra),viszont ismét vissza kell mennem. Sajnos elég borsosak az árak, így ezt már nem tudom fizetni tovább.A meglévő leleteimmel amiket a magándokitól kaptam, elmehetek egy sztk rendelésre, vagy ez így már nagyon gáz?
2021. ápr. 26. 16:00
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
0%

Ugyanahhoz az orvoshoz nem.

Másikhoz igen. Persze, lehet hogy ő előről kezdi az egészet.

2021. ápr. 26. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
25%
Inkább csendben, papírok nélkül menj és számíts rá, hogy újra kezdődik a kikérdezés és vizsgálat.
2021. ápr. 26. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
64%
Aztán miért ne mehetnél?
2021. ápr. 26. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Igazából amiatt kérdezem, hogy "illik" e vagyis nem e pofátlanság elmenni ezek után egy szakrendelésre. Időpontom már van.
2021. ápr. 26. 16:18
 5/12 A kérdező kommentje:
Bocs kedves utolsó válaszoló, véletlen pontoztalak le!!
2021. ápr. 26. 16:19
 6/12 anonim ***** válasza:
75%
Mégis, miért ne? Olyanról is hallottam, hogy maga a doki javasolta, hogy "ha nincs kedve júniusig várni, akkor menjen el magánúton ide és ide, utána várom vissza a leleteivel a kórházi rendelésemen".
2021. ápr. 26. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
67%
Szerintem is, plusz még lehet, hogy örül is a leletnek, plusz információt kaphat belőle.
2021. ápr. 26. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

A pirospacsizóknak ajánlanám figyelmébe.

[link]

Nyugodtan bele lehet mélyedni a témába, akár a kékkel jelölt linkekre kattintva, akár célirányosan megkeresni a "nektek tetsző" hiteles forrást.

Tippelgetésekkel, ne vezessük félre a kérdezőt!

2021. ápr. 26. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Hatos, rosszul értelmezed a kérdést.

Nem TB alapon kezdett a kérdező.

Visszafele, más a helyzet.

2021. ápr. 26. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
#9 Ha már felmerül, hogy az sztk-ban várni kell az időpontra, akkor szerintem volt tb-s dokinál is, nem? Máskülönben honnan tudná, mire kell időpontot egyeztetni?
2021. ápr. 26. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!