Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mitől tudnék nőni? Hogyan...

Mitől tudnék nőni? Hogyan lehetnék magasabb?

Figyelt kérdés

18 éves lány vagyok, 155 cm vagyok most, 14 éves korom óta nőttem max 6 cm-t mert akkor olyan 149 cm voltam

Bevallom kissé zavar ez a magasság, mindig mindenhol én vagyok a legkisebb és nem érzem így olyan jól magam:(

Azt szeretném kérdezni, hogy szerintetek az egyes sportok pl kosár azok nyújtják a gerincet egy kicsit és ha komolyabban űzöm akkor magasabb lehetek?

Vagy valami ötleteket, tanácsokat tudnátok adni?

Nagyon megköszönném



2021. jan. 29. 12:48
 1/6 anonim ***** válasza:
69%
Szerintem ez tök cuki méret, én pl. 186 cm vagyok, de nagyon tetszenek a kisebb lányok. Nőni valószínűleg már nem fogsz, szóval fogadd el magad.
2021. jan. 29. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
45%
A kulcsszó a "hgh" ez egy növekedési hormon, egy endokrinológus orvoshoz kellene elmenned akivel átbeszélnéd a kezelési lehetőségeket. Ezenkívül bizonyos testépítő szerekben is megtalálható kis mennyiségben a hgh.
2021. jan. 29. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

2

18 év után nem sokat ér, ilyenkor már csak szélesedni fog a csont és kap majd egy szép férfias külsőt. Baromságokat ne ajánlj senkinek.

Igen, van tapasztalatom HGH-ban.

2021. jan. 29. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

150 centi vagyok, es meg elek :D

Tinikent engem is zavart, de mar nem, semmiben nem akadalyoz az eletben, a pasik is imadtak mindig is.

Ez van, el kell fogadnod magad, ezen mar nem nagyon lehet segiteni.

2021. jan. 29. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

3

hadd döntse el az endokrinológus, hogy baromság-e, volt egy osztálytársam aki hasonló cipőben járt és nőtt a hgh tól orvosi kontroll mellett

2021. febr. 2. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
HGH-t 155 centire nem adnak, mivel nem rendellenes állapot, nem törpeség. Ilyenről még csak beszélnünk is felesleges. Ha nem így lenne, akkor egy alacsony ember sem létezne. Mindemellett megpróbálható orvos nélkül is, de úgy az eléggé megterheli a pénztárcát.
2021. febr. 2. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!