Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi van velem? Szerintem...

Mi van velem? Szerintem valami bajom biztos van!

Figyelt kérdés
Egyre rosszabb a memóriám. Vagy inkább az agyam? Nyár elejétől már fokozatosan romlik az agyam. Kezdetben csak egy-két vicc nem jutott eszembe, utána angol szavak, mára már a mindennapi teendőimet is elfelejtem. Azóta sokat számítógépezek, de tavaly is ugyanezt tettem, és nem lett semmi bajom tőle. Korábban kitűnő memóriával rendelkeztem, mára már úgy érzem magamat, mint egy fogyatékos. Miért van ez? :'( :'( :'( :'(
2010. júl. 14. 16:46
 1/3 anonim ***** válasza:
Szedjél valami agyserkentőt, Reergint vagy MemoLifet-ot, hátha az segít...Ezek vény nélkül kaphatóak.
2010. júl. 14. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Néha-néha 1-1 szelet csokit vágj be, és az angol szavakat pedig nézd át. Általában hány órát szoktál aludni?
2010. júl. 14. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Az is lehet hogy csak a nagy meleg lassít le kicsit:)
2010. júl. 14. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!