Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Kötelezővé tehetik a péniszviz...

Kötelezővé tehetik a péniszvizsgálatot az iskolába?

Figyelt kérdés
Minden évbe megnézik h meg-e van mind2 herénk, és hogy van-e fitymaszűkületünk. Miért kötelező, vagy mi közük hozzá? fiú iskola
2010. máj. 23. 20:24
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
65%

szerintem egy sulidokinak semmi köze hozzá.

nekünk lányoknak nem nézegetik a melleinket,szóval szerintem titeket is hagyhatnának békén.

2010. máj. 23. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
91%
ártani nem árthat,és legalább annyival kevesebb fiu szenved szűkülettől,és nem mer orvoshoz menni...igy meg nincs választása,muszáj rendbehozni...
2010. máj. 23. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
90%
Nem kötelező!! Jogod van nemet mondani! Attól még lehetsz jó tanuló, ha esetleg fitymaszűkületed van. A sulidokinak ehhez semmi köze. Az ő dolga a vérnyomás, magasság és súlymérés, látásvizsgálat.
2010. máj. 23. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
48%
Ki találta ki hogy megnézik? Senki nem kíváncsi rá! Csak a katonai sorozáson nézik meg!
2010. máj. 23. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem nem tehetik kötelezővé, habár 1x középsuliban nekünk is megnézte a doki a mellünket.
2010. máj. 23. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim válasza:
84%
És mi bajod lesz tőle?
2010. máj. 23. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:

Sorozáson is minek?

Fitymaszűkülettel nem lehet géppuskázni, vagy mi?

2010. máj. 23. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
A világ minden országában a katonai vizsgálaton beon megnézik.
2010. máj. 23. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
95%

semmi bajod nem lesz tőle, ha megnézik, de bizonyos betegségeket ki tud szűrni a doki: pl. heresérv, vízsérv


de, semmilyen vizsgálat nem kötelező, még a vérnyomásmérés sem, ha úgy gondolod, hogy a háziorvosodnál jártál nemrég vizsgálaton, vagy nem szimpatikus az iskolaorvos, akkor bemész köszönsz és megköszönöd a lehetőséget, de nem élsz vele ;)

2010. máj. 23. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 A kérdező kommentje:
A katonaságba még atis megnézik, hogy aranyered van-e. Am engem nem zavar, mert szerencsére nekem nincs semmi gondom a műszerrel. De akkoris szerintem nevetséges, hogy ha valakinek valami baja van akkor már szar lessz informatikából, mert ez infós suli..
2010. máj. 23. 20:57
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!