Ez normális dolog?

Figyelt kérdés
Kicsit elfajultak a dolgok és felakartam vágni az ereimet,de csak korházba szerettem volna kerülni,hogy a barátaim látogassanak meg és ez lett belőle: [link]

2012. nov. 3. 22:04
 1/6 anonim ***** válasza:

Nem, nem normális, hogy vagdosod marad.


Viszont ezek szerint vannak barátaid. Nem lenne egyszerűbb simán felhívni őket?

2012. nov. 3. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Mindennap beszélek velük,de messze laknak tőlem...régebben egy suliba jártunk :S.
2012. nov. 3. 22:12
 3/6 anonim ***** válasza:

figyu, szerinted az ugy rendben van, hogy ugy akarod a barataid figyelmet magadra vonni, hogy kart teszel magadban? lehet hogy most nagyon rossz idoszakot elsz meg, de szerintem egy oszinte beszelgetessel tobbre mennel, es te is jobban erezned magad. az ilyen onkarosito dolgokkal csak azt tudod elerni, hogy keruljenek. ne azzal akard magadhoz lancolni a szeretteidet, hogy vagdosod magad, es dramazol. ezzel ha veled is maradnak, csak a lelki zsarolas miatt teszik. ha nem tudsz kilabalni a labilis erzelmi helyzetedbol, akkor szerintem erdemes lenne egy pszichomokust keresned:) addig kuldom ezt sok szeretettel:

[link]

2012. nov. 3. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

2-az a lényeg,hogy jól kijövünk,de nagyon hiányoznak és itt nincs senkim,az emberek is teljesen másak...de nem csak eről van szó.

de azért köszi szépen :).

2012. nov. 3. 22:20
 5/6 anonim ***** válasza:
de ezt am nem vazoltad fel a fenti kerdesben, es kb egyszerre valaszoltunk a masik kerdezovel. az ilyen problemat meg lehet mashogy is oldani, nem muszaj felvagni az ereidet, hogy a barataid meglatogassanak a korhazban (?), mert nem, az nem normalis dolog:)
2012. nov. 4. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Egyrészt nem, nem normális dolog. Figyelemfelkeltésre ne használj ilyen dolgokat. Keress fel orvost, vagy beszélgess barátokkal, szülőkkel.

Harmadrészt nem akarok genyó lenni, de te is abba a kategóriába tartozol, amit elnézést, de megvetek. Ez nem poén. Ha csinálsz valamit, csináld rendesen, ha meg nem akarod igazából megtenni, akkor feleslegesen karcolgatod össze a bőröd. (Jelzem, annyira nem fajulhat el semmilyen "dolog", hogy az életeddel játssz. viccből sem. Amúgy a kórházi pszichiátria sem poénos hely. kicsit gondold át mit csinálsz :) Jobbulást!

2012. dec. 19. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!