Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Egy szakorvosi beutalót...

Egy szakorvosi beutalót mennyi ideig lehet felhasználni?

Figyelt kérdés
Nincs rá írva, hogy meddig érvényes.

2023. aug. 8. 08:32
 1/10 A kérdező kommentje:
Bocs, tévedtem. Rá van írva. A vizsgálat után 3 hónappal későbbi időpont van megadva érvényességi határidőnek. Az viszont már féléve letelt. Ilyenkor már nem fogadják el a beutalót?
2023. aug. 8. 08:35
 2/10 anonim ***** válasza:
Elvileg 3 hónap,én is most kerestem rá neten, mert másfél hónapja nem tudok időpontot kérni.
2023. aug. 8. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Három hónap. Már nem fogják elfogadni, sajnos újat kell kérned.
2023. aug. 8. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Nekem régebben azt mondták, hogy amíg nincs felhasználva egy beutaló, addig érvényes marad, de ezek szerint ez is változik.
2023. aug. 8. 08:50
 5/10 A kérdező kommentje:
És ha nem is kapok időpontot, csak a határidő után?
2023. aug. 8. 08:53
 6/10 anonim ***** válasza:
Ha 3 hónapon belül kérsz időpontot, akkor elfogadják.
2023. aug. 8. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Tehát 9 hónapig nem volt lenyeges szakorvoshoz menni?
2023. aug. 8. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Ypszilon1980 ***** válasza:
Ha semmiféle módon nem lett 90 napon belül felhasználva, tehát még időpont sem lett kérve, akkor már nem érvényes. Ha úgy járna le, hogy időpontod már van, de az meghaladja az érvényességet, akkor azt el fogják fogadni.
2023. aug. 8. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Értem. És ha úgy kérnék telefonon időpontot, hogy nem mondanám, hogy le van járva a beutaló?
2023. aug. 8. 16:15
 10/10 Ypszilon1980 ***** válasza:
Valójában senki sem mondja be és nem is kérik legtöbbször a beutaló dátumát telefonon. Nálunk volt munkahelyemen ezt nem tudtad volna megcsinálni, mert mi csak max. 1-2 hónapra adtunk időpontot, ergo ez kiütközött volna, amikor odamész és akkor az kiszúrás mindenkivel, de főleg saját magaddal.
2023. aug. 8. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!