Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Miért jó dohányozni?

Miért jó dohányozni?

Figyelt kérdés
Én mindig is utáltam a cigit, már a szagától is rosszul vagyok.
2010. jún. 20. 10:47
1 2 3 4 5
 1/49 anonim ***** válasza:
38%
Mert aki ezt teszi, nem tud okosabb elfoglaltságot és nem törődik sem a maga, sem a mások egészségével.
2010. jún. 20. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/49 anonim ***** válasza:
88%
én szeretem...nyugtat...ellazít...
2010. jún. 20. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/49 anonim ***** válasza:
90%
mert aki egyszer rá szokott nem tudja vagy csak iszonyat nehezen tud leszokni róla.Én már vagy 10x próbáltam.1hétre rá már idegbeteg voltam,2.héte meg elkezdett fájni a tüdőm és nem tudtam aludni!hát ezért..amúgy meg tényleg nyugtat.
2010. jún. 20. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/49 anonim ***** válasza:
52%
Tisztában vagyok vele, hogy semmi értelme, káros, és drága, de nagyon jó érzés, mikor suli után a fél osztály együtt van arra a pár percre, mivel mindenki más fele lakik szinte, de legalább addig is beszélgetünk még. De ez bárhol igaz, mindig összehozza a társaságot.
2010. jún. 20. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/49 anonim ***** válasza:
100%
az tény, hogy sokaknál ez már egy kelleme rituálé, de miért nem gyártanak olyan "cigit", amit szintén szívni kell, jó íze van, de nem káros.
2010. jún. 20. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/49 anonim ***** válasza:
68%
Nem egészséges ez tény, de jó érzés beleszívni, finom, jól esik úgy az egész. Aki nem szereti, annak nehéz elmondani ezt.
2010. jún. 20. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/49 A kérdező kommentje:

11:01-nek:


Szóval cigi nélkül nem jön össze jó társaság? :/


Szerintem igen... Nekem egyik barátom/barátnőm sem cigizik, mégis tök jókat nevetünk egymással...

2010. jún. 20. 11:11
 8/49 anonim ***** válasza:
74%

Akik rászoktak egyértelmű, hogy azt mondják, nyugtat, meg jó érzés. Persze hiszen függő drogosok. Csak ugye egy olyan drogot használnak ami nem tiltott.

A nyugtatás pedig azért van, mert elvonási tünetek jelentkeznek a nikotin hiány miatt, és utána amikor megkapják az adagot, akkor egy ideig lenyugodnak.


Elég furcsa, hiszen azt az érzetet kelti, hogy nyugtató hatása van, holott összességében véve a nikotinhiány miatt sokkal többször lesznek feszültek, idegesek, amit újabb és újabb cigi elszívása után tudnak csak csillapítani.

2010. jún. 20. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/49 anonim ***** válasza:
Amikor nem voltam rászokva akkor is nagyon jól esett szívni és finom volt. Az elején is, szóval ez nem jött össze. Vannak menthetetlen cigi imádók, nem kell hozzá a rászokás.
2010. jún. 20. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/49 anonim ***** válasza:
39%

11:37-es.

Azzal gondolom tisztában vagy mekkora marhaságot írtál. Az első szálaknál ha tüdődbe megy el kezdesz köhögni, rá kell erőltetni magadat minden egyes alkalommal a cigire. Gratulálok, ha ez jó érzés volt.

Aki meg csak a szájába szívogatja, az pedig hozzájárul a fogínyvérzés, és fogszuvasodás kialakulásához. De igazat adok neked, biztos nagyon jó érzés együtt játszani a gyárkéményt másokkal :)

2010. jún. 20. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!