Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Eleaf ECR head felújítható...

Eleaf ECR head felújítható kazán (? )

Figyelt kérdés
Adott a kazánom, az lenne a kérdésem, hogy valahogy meg tudom-e csinálni, hogy erősebb legyen? Ezelőtt sima eldobható kazánt használtam és az sokkal erősebb volt mint ez. Szóval adott a kérdés, valahogy meg lehet buherálni, esetleg vastagabb/véknyabb huzallal, több tekeréssel, több/kevesebb vattával, vagy valahogy kivitelezhető?
2016. febr. 9. 23:30
 1/9 A kérdező kommentje:

[link]


Itt egy kép, hogy pontosan milyen is a kazán.

2016. febr. 9. 23:30
 2/9 anonim ***** válasza:
Vastagabb huzallal kissebb ellenállást érhetsz el,viszont olyan mint az eredeti 0.3as fej sosem lesz sajnos
2016. febr. 10. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Amúgy hol vetted ? :) Én az eredetiket újitom fel mindig,ugyan ilyen tekeréssel mint amit a tiédben lehet csinálni
2016. febr. 10. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! Mit jelent pontosan az a kisebb ellenállás?
2016. febr. 10. 00:56
 5/9 A kérdező kommentje:
Miskolcon vettem a Metropolban.
2016. febr. 10. 00:58
 6/9 anonim ***** válasza:
Milyen akksival hajtod ? Ha ijust akkor az egy félmechanikus,minnél kissebb ellennállás van a porlasztóba annál több szuflát kap..Legjobb lenne bemenned egy szakboltba és megkérdezni mi merre hányméter
2016. febr. 10. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Igen, I Just 2 az aksi, akkor majd bemegyek a boltba, utána okosabb leszek :)
2016. febr. 10. 01:07
 8/9 anonim ***** válasza:
Mindenképp vastagabb huzal fog kelleni a mostaninál ha nem kielégitő,viszont ha tudod csinálj vele egy próbatekerés ést nézzétek meg az ellenállást.Ijust2 akksi asszem max 0.20 körül hajt.Azzal számolj,hogy gyorsabban fog merülni ha ennyire lentre mész és az akksi élettartama sem lesz túl hosszú.Nekem amúgy meghalt 1hónap alatt :) Igaz az elektronika ment tönkre miutáb repült pár métert .
2016. febr. 10. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! Még az lenne a kérdésem, hogy a tekerés mérete hogyan befolyásolja a végeredményt?
2016. febr. 12. 00:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!