Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Miért van az hogy, ha ebben a...

Miért van az hogy, ha ebben a topikban bárki feltesz egy kérdést két típusú kommentelőbe biztosan beleakad?

Figyelt kérdés

Az első: Akaratgyenge lúzernek nevez és fikáz hogy miért dohányzol.( Akkor is ha esetleg leszokáshoz keresne segítséget/tanácsot.)

A második : Dobálózik folyamatosan a betegségekkel, egymás után sok felkiáltójelet ír nyomatékosítandó szánalmas mondandóját, életében egy szál cigarettát nem szívott el , de osztja az észt, egy szóval trollkodik. Egyéb jellegzetessége hogy a cikiacigi weblapot linkeli mert azt látta a tévében.

Csak nekem áll fel a szőr a hátamon ezektől az "emberektől"?

Csak azért kérdezem , mert én mindig is igyekeztem normális válaszokat adni, és nem cseszegetni senkit sem.

A teljesség kedvéért egy exdohányos vagyok.


2011. jan. 14. 18:32
 1/10 anonim ***** válasza:
91%
Nyugi! Nem csak neked áll fel a szőr a hátadon. Nekem is! De egyébként nem csak ebbe a topikba, hanem pl. a kutyás topikba is és még sok másba is. Én is úgy vagyok vele, hogy ha nem tudok normális, segítő választ adni, akkor inkább nem írok semmit, de eszembe sem jutna, hogy -ahogy itt mondják- "osszam az észt". Ez van sajnos!
2011. jan. 14. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Ennek örülök, hogy másokat is zavar. Mondjuk pont egy leszokásban levő embernek ami pl nem hiányzik az az pl hogy akaratgyengének hívják, vagy egy cigisnek aki kérdezett valamit nemigen arra van szüksége hogy okosítsák a cikiacigi honlappal. ...stb stb.

Más lehet a helyzet ha a kérdezőn is látszik hogy eléggé fiatal, őket is meg lehet győzni normálisan hogy ne szokjon rá, és nem hülyének nézéssel meg azzal hogy dobálózol folyamatosan azzal, hogy ránézel a cigire és tüdőrákos leszel.

Engem iszonyatosan zavar az emberek ilyen fokú butasága, tájékozatlansága és igaz az a mondás, a hülyeség teret kíván magának.

2011. jan. 14. 18:56
 3/10 anonim ***** válasza:
87%

"hülyeség teret kíván magának" ezt jól írtad! Rengeteg modortalan rossz indulatú ember jár ide sajnos. De ez nem butaság kérdése, bárcsak az lenne, akkor megbocsájtható lenne, ez bunkóság, stílus és nevelés kérdése szerintem.

A stílus maga az ember.

2011. jan. 14. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Ezek után, én még csak annyit írnék, hogy örülök, hogy vannak itt még normálisan gondolkodó emberek is:)
2011. jan. 17. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Szuper és nagon örülök,hogy vannak emberek akik tényleg komolyan veszik ezt az egész dolgot.Én részemröl is már csak ex dohányos vagyok,22 év után raktam le már 1 éve nem szivom a cigit de nekem még mindig hiányzik,és meg értek minden olyan embert aki a segitséget keresi itt és a cseszegetést kapja,igy nem talája meg azt mit keres....
2011. jan. 18. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Vagyunk még, de egyre kevesebben sajnos.
2011. jan. 18. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 hopeanswerisgood válasza:

Én életemben egy fél szál cigit szívtam el. Nem tudom, mifranc az a cikiacigi.hu, soha a büdös életben nem jártam ott. Valamilyen szinten megértem azokat, akik le akarnak szokni, mert nekem is volt már részem függőségben (bár nem cigifüggőségben).


De annak ellenére, hogy eddig csak egy fél szállal szívtam el, nagyon ellene vagyok. Az egyetlen érvem az, hogy hallom,a hogy anyám - aki elég régóta dohányzik - milyen köhögéskoncerteket rendez reggelente. És szerintem ez túl nagy ár azért a nyugalomért, miegyébért, amit a cigi ad.


Chau voltam, aki igyekszik nem trollkodni.

2011. febr. 7. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Chau:

Mi nem a cigit védjük, meg nem mellette próbálunk érvelni, szóval szerintem itt most nincs helye az ellenérveidnek.

Csupán azokról az emberekről beszélünk, akik mindenféle kérdés alá, unintelligens módon fejtik ki a véleményüket a dohányzásról, úgy, hogy ráadásul nem is tartozik a kérdéshez, csak azért, hogy kötekedjenek.

Nem a cigi mellett vagyunk (legalábbis vagyok, én, meg láttam itt már többen leszoktak)

2011. febr. 7. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Chau!

Amint a kérdésben is írtam senki sem favorizálja itt a dohányzást, mára minden cigis felismerte, hogy ez annyira nem egy jó dolog, ha másért nem is a horribilis áráért és a totális szankcionalizálásáért. Mellette tényleg nem jó dolog, én is mindenkit lebeszélek a cigizésről , vagy megemlítem az elektromos cigit, mint alternatívát.Teszem ezt normális segítő módon.( ÉN szeretek füstölni, ennyi szóval inkább villanycigizek)

A problémám az volt, hogy bárki kérdez bármit rögtön jönnek a kötekedők hogy büdös bagós, rákos leszel megdöglesz és egyéb használható tanácsokkal látnak el.

( Ezek közül senki sem cigizik, de beszélnek róla hogy őket aztán mennyire zavarja. )Szűzlány mesél a többszörös hüvelyi orgazmusról... bravó.

És tényleg már divat a cigis basztatása feleslegesen. Nem cseszegetni meg szankcionálni kellene hanem rendes kampányokkal kell eloszlatni a cigi iránti vágyat. Reklámozni az elektromos cigit mint jó alternatívát... stb.

2011. febr. 8. 08:29
 10/10 hopeanswerisgood válasza:

Értem én, mire gondoltok. Bocsi, fáradt voltam, lehet, hogy nem esett le teljesen, mit is krédeztek itt :) Bocsánat!


Más:

Ezzel kicsit feketebárány leszek, de felvállalom: lehet, hogy én is áldozatul estem valamennyire, de nagybátyámat például, aki dohányzik, imádom ezzel piszkálni. Egyébként meg teljes egyetértésben vagyok veletek :)


Chau

2011. febr. 8. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!