Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Condyloma! Segítssetek! Nagy...

Condyloma! Segítssetek! Nagy a baj?

Figyelt kérdés
2 hete csütörtökön együtt voltam egy sráccal, majd vasárnap elmentem fürdőzni. Következő héten érezte hogy valami nincs rendben odalent de mivel panaszmentes volt nem foglalkoztam vele. Aztán nőtt nőtt, majd a rá következő héten elmentem orvoshoz aki condylomát állapított meg. Kaptam condyline ecsetelőt, egész héten ecseteltem és ott ahol voltak a kis szemölcsök el is tűntek igaz nagyon sebes volt eleven seb volt utána. Most viszont az egész gát rész tiszta seb, hiszen ott is volt és ecseteltem agyba főbe. Sárga szinű és eléggé fáj ha úgy ülök. Most nagyobb részen van kiterjedve mint a múlt héten. Lehetséges hogy azért mert rosszul használtam az ecsetelőt és nem csak a szemölcsre nyomtam rá hanem több részre és ott is megégette a bőrt? Meg be is van ám dagadva. A fürdőből ezt össze lehet szedni? És a grapefruit tényleg jó rá? Kérlek akinek volt ilyen mesélje már el meg azt is hogy hogy nézett ez ki ecsetelés közben? Ja és hogy mennyi ecsetelőt használtatok? 3,5ml-t kaptam de már alig van belőle :(

2014. jan. 31. 05:23
 1/3 anonim ***** válasza:
60%
Sajnos tényleg az ecsetelőtől ilyen. Ez egy nagyon maró dolog,ami az ép bőrterületet sebesre,gyulladtra marja. Úgy kéne használni,hogy pl. fülpiszkáló pálcával csak azt a részt érinted meg,ahol a condyloma van(nem mázolod). Vársz néhány percig,hogy megszáradjon. Most,hogy begyulladt kenjél rá fertőtlenítőnek Betadine oldatot és utána kend be pl. Neogranormon kenőccsel és tegyél oda gézlapot. Bőrgyógyászaton dolgoztam 16 évig és ezt szoktuk csinálni,ilyen esetekben. Ezt csak azért írom,hogy tudd nem a kisujjamból szoptam.
2014. jan. 31. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm, sokat segítettél, remélem beválik
2014. jan. 31. 19:02
 3/3 anonim ***** válasza:

Oké, de nem is szabad egész héten kenegetni, csak 3 napig, aztán 4 nap szünet! De ez le is van írva! Persze hogy tiszta seb lesz így! Ez nagyon sok, nem kell tocsognia a bőrödnek.

Nekem 3 nap után sebes lett. Majd elmúlt 1-2 nap alatt, kicsit véreztem, de aztán elmúlt a condyloma is.

Én novemberben kezdtem, nem ecseteltem folyton, csak visszajött egy kicsi, így újra kezdtem, de most egy hete fogyott el.

Mindenhol azt hallani,hogy hetek hónapokig tart a lappangási idő, szóval szerintem korábban kaptad el. Bárhonnan is.

Én azt tudom, hogy a grapefruit mag cseppek immunerősítő hatásúak, és mivel a condyloma a legyengült szervezetnél jön ki, mindenképp ajánlatos erősíteni magad, akár grapefruit cseppekkel... Meg életmód, meg minden...

2014. febr. 3. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!