Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Nem kapok levegőt? Főleg...

Nem kapok levegőt? Főleg esténként?

Figyelt kérdés

A semmiből ramtor a légszomj es mivel pánikbeteg vagyok ezért tényleg olyan mintha meg fulladnak.

Napközben semmi bajom njncs es esténként szokott előjönni.

De mar hónapok óta nem volt ilyen problémám es most ujra.

Ha mely levegőt veszek vwgy szájon keresztül akkor nincs baj. (csak akkor gyorsan beszedulok szoval nem tudom folyton csinalni)



máj. 10. 23:07
 1/6 anonim ***** válasza:
És mért nem fordulsz pszichiáterhez?
máj. 10. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

#1 neharagudj miért is kene?:D

Mert pánikbeteg vagyok? Tudom kezelni es mar hónapok óta nem volt panikrohamom.:)

Annyira lennek kiváncsi hogy mitől jönnek ezek most random elő.

Ehez nem hinnem hogy pszichiáter kell de köszi

máj. 10. 23:24
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát pont azért. Mert a problémát nem oldottad meg, még az okát se tudod (mi aztán még úgy se, te tudod a stresszhelyzeteidet), így aztán bármikor visszajöhetnek. Nem hiszem, hogy olyan élvezetes. Ha úgy találod, hogy nem kell rá gyógyszer, akkor sem elnyomni kell valamiféle technikákkal, hanem feltárni a problémát pszichológussal. Akkor nem fog visszajönni, mert feldolgozod.
máj. 10. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát nekem nem úgy tűnik, hogy tudod kezelni.
máj. 11. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Jaj ne farasszatok mar ha nem írtam volna hogy pánikbeteg vagyok egyikotok se írna ilyet es normálisan valaszolnatok.

Hagyjuk mar ezt hogy mindent a pánikbetegsegre fogunk

máj. 12. 02:05
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem te írtad volna, hogy pánikbeteg vagy, akkor mi írtuk volna, mert a tünetekből megnevezés nélkül is kiderül. Anélkül maximum még pluszba először tüdőgyógyászhoz és kardiológushoz küldtünk volna. Az, hogy írtad, csak annyit változtat, hogy tisztában vagy vele, mégsem kezelteted. Ez a te dolgod, de ne csodálkozz, ha kezelés nélkül nem leszel jobban. Minden nap, amikor nem fordulsz szakemberhez, magadnak okozott fölösleges szenvedés.
máj. 12. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!