Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mitől fáj hónapok óta a bal...

Mitől fáj hónapok óta a bal kézfejemben az inak ?

Figyelt kérdés

Nem volt megterhelve a kezem, egyszerűen fájnak azok az inak mozdulatra, amelyek az ujjakat mozgatják. (az ujjak nem fájnak))

Tehat faj a kézfejem ha kiegyenesítem az ujjaim, vagy ökölbe szorítom a kezem, sőt nyomasra is…

48 éves nő


máj. 1. 21:08
 1/2 anonim ***** válasza:

Ajjaj!


Lehet egy enyhébb (vagy keményebb) ÍNÜVELYGYULLADÁS! A közvélekedéssel ellentétben ehhez nem feltétlenül muszáj a csuklót megerőltetni. Elég néhány percet a billentyűzeten akrobatikázni.

Gyógyítása: PIHENTETÉS, jegelés.

Tüneti kezelése: Nem szteroid gyulladáscsökkentők, dexketoprofén, diklofenák, ibuprofén vagy pl.a naproxen hatóanyaggal...

máj. 8. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszi. Pedig sokat pihentetem a kezem, neha cipelek haza ezt azt es ennyi, hetente 1 szer. De ennyitől nem tudom h ha normalis h hónapok óta fájjon.

Kezdtem kicsit tornásztatni az ujjaim es habar fajt a kezfejem közben de utana minha csökkent volna a fajdalom, de nem múlt el teljesen.

Ilyen problemák azt hittem csak idősebb korban jönnek

máj. 8. 10:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!