Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Hipchonder vagyok. Stressz...

Hipchonder vagyok. Stressz okozhat ilyen tuneteket?

Figyelt kérdés
17 eves fiu vagyok. 5 napja a nyelv vizsgam elott eszrevettem, hogy mintha remegne az allkapcsom, mint amikor fazok es vacognak a fogaim. Ha siri csend van eppen, hogy hallom es erzem ahogy a fogaim koccannak. Voltam egybol haziorvsonal, aki MagneB6ot irt fel, ezt napi 4x szedem. Fontos megemliteni, hogy stresszes es szorongo ember vagyok. Pszichologushoz is jarok, hogy javitani tudjak a hipochandrian. Az elmult 1 evbe legalabb 4-5 alkalommal beszeltem be magamnak, hogy sullyos betegsegem van, es ez a mostani alkalommal is igy tortent. Nincs a csaladomba kronikus beteg. Rettegek, hogy valamilyen idegrendszeri problemam van, es lebenulok. A mai napon foglaltam idopontot neurologushoz. Barki tudna valamilyen tanacsot adni?

ápr. 17. 11:49
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szorongáshoz kötném inkább, és igen, okozhat ilyet.
ápr. 17. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
34%
A hipochondriában az én laikus véleményem szerint az történik, hogy az ember, gyerekként úgy érezte, hogy nem eléggé fontos, ezért ezt a folyamatos önegészségvizsgálatot azért végzi, hogy ezzel fontossá, féltendővé tegye magát. De csak laikusként, mondom.
ápr. 17. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
0%
Illetve arra jó, hogy az ennél fontosabb de jóval félelmetesebb feladatokkal ne kelljen foglalkozni. Én is halogatok dolgokat, más indokokkal. #2 voltam.
ápr. 17. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Stressztől van. Nekem is vannak ilyen dolgok. Most kiütéseim vannak éppen a stressztől, de tudom ha elmúlnak a stresszes napok ez is elmúlik.
ápr. 17. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!