Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mi lehet az igazság....húgykő...

Mi lehet az igazság....húgykő képződése esetén a sör fogyasztása a kedvezőbb, vagy a bor?

Figyelt kérdés
Korábban úgy mondták (urológiai asszisztens is), hogy egy üveg sör nagyon jót tesz (én persze nagyon fontosnak tartom az egészséget,ezért a biztonság kedvéért nem szoktam megállni a napi 1 doboz sörnél..)...újabban azt olvasom, hogy a sör kerülendő kőképződés szempontjából..inkább egy kevés bort igyon az ember.....mi lehet az igazság? (érintett vagyok a témában....mostanában homokos a vizeletem (de csak az) (volt már kőeltávolításom is a nyár elején)
2021. szept. 1. 18:20
 1/4 A kérdező kommentje:
ffi 60+
2021. szept. 1. 18:20
 2/4 anonim ***** válasza:

"(én persze nagyon fontosnak tartom az egészséget,ezért a biztonság kedvéért nem szoktam megállni a napi 1 doboz sörnél..)"

Igen, semmi más oka nem lehet.😁

Most akkor nem tudod eldönteni, hogy sörözz, vagy borozz?

Mert akkor a "biztonság kedvéért" a borból sem állnál meg egy kevésnél.

Ezt neked kell eldönteni.

2021. szept. 1. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
...nade a homok/kő szempontjából melyik mellett döntsek...ez a kérdés
2021. szept. 1. 21:14
 4/4 A kérdező kommentje:
Már négyszer voltam kiterítve, mint a béka (bocs'....mint a hölgyek nőgyógy.vizsgálaton...de inkább a szüléskor)...és tolták fel a húgycsövemen a kőzúzó endoszkópot...és nem is ez a legrosszabb része a folyamatnak, hanem az utána következő napok....meg úgy általában olyat innék, ami kedvező a fenti szempontból.
2021. szept. 1. 21:19

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!