Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » A bélrendszer tisztítása csak...

A bélrendszer tisztítása csak 20ezer forintos készítményekkel valósítható meg? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
e

2014. nov. 27. 23:04
 1/7 A kérdező kommentje:
havi 20 ezer forint persze
2014. nov. 27. 23:05
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem értem mit kell a bélrendszeren hónapokig tisztítani. Sima normális, egészséges táplálkozással, bő folyadékfogyasztással és rostdús étrenddel magától is kitisztul.
2014. nov. 27. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Pár száz forintból simán megoldható. A köles-kúra kitűnő béltisztító és rendkívül olcsó is. Két nap köles, két nap barna rizs, stb. Biztosan kitisztít.
2014. nov. 27. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
46%
Nincs olyan készítmény, amivel kitisztíthatnád a bélrendszeredet, ez csak egy reklámfogás, hogy kihúzzák a zsebedből a pénzt. Ha valóban méregteleníteni akarsz, akkor ott kezdődik a dolog, hogy nem eszel mérget, semmilyen tartósított terméket, konzervet, stb., csak biozüldség, gabona. A húsról is le kell mondanod, tejtermékről is. Csak az embereknek egyszerűbb kifizetni 20 ezret havonta a semmiért, mint betartani egy kőkemény, de garantáltan méregmentes étrendet.
2014. nov. 27. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem nem méregteleníteni akar, hanem salaktalanítani és az egészen mást jelent.
2014. nov. 28. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Amit vastagbéltükrözés előtt kaptam kb 1000 ft volt és teljesen kitisztít, miért van szükséged rá?
2014. nov. 28. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

#6


nem a csatornát kell tisztítani hanem a szöveteket! Ez nagy különbség!

2014. nov. 28. 16:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!