Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » SOS! Nagyon megvagyok ijedve!?

SOS! Nagyon megvagyok ijedve!?

Figyelt kérdés

Kint voltam ma sétálni barátnőmékkel kicsit hosszabbra sikerült, mint ahogy elterveztük. Mikor indultam megéheztem és ettem egy üres zsemlét csak úgy simán, mert másra nem volt időm. 2 órát sétáltunk, de közbe hülyültünk, rohangáltunk stb..aztán elkezdtem fáradni, de még bírtam sétálni csak olyan lustának éreztem magam. Mikor jöttünk hazafele elkezdtem szédülni egy kicsit, olyan volt mintha mozgott volna alattam a föld, de nem folyamatosan csak néha-néha egy pillanatra. Aztán mintha álmos lett volna a szemem alig bírtam nyitva tartani, vagy nem tudom..olyan fura volt az egész. Aztán leültem ittam és hazáig azon pánikoltam, hogy ne essek össze. Itthon ettem is egyből. Most viszont még szédülök egy kicsit meg nyomást érzek a fejembe és álmos is lettem.(Már pár hónapja amúgy az van, hogy ha sokat sétálok folyamatosan és hirtelen megállok vagy egy hosszú sétából hazajövök akkor szédülök egy picit, de mindig elmúlik.) De ez most nem az a tipikus ájulásérzet volt, mert volt már olyan is, de ez más volt. Nagyon megvagyok ijedve és félek, hogy ezek után nem is nagyon merek majd elindulni sehova.

Amit tudni kell még, hogy pánikbeteg vagyok (de ez nem pánikroham volt, mert az is más szokott lenni) és mostanában sokat idegeskedtem. Szerintetek mi volt ezt? Előre is köszönöm!

16/L


2013. jún. 2. 20:08
 1/9 anonim ***** válasza:
Mindenképp vizsgáltasd ki magad mert ez nem normális.Lehet a vérnyomásod, de lehet más is. Mondjuk a cukrod, de lehet egy harmadik dolog. Vérvétel,és belgyógyász a minimum!
2013. jún. 2. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Vérvételre már amúgy is készültem menni.

De lehet ez is pszichés dolog? Mert eddig akármikor, akármi bajom volt a végén mindig kiderült, hogy csak túl sokat szorongok.

2013. jún. 2. 20:19
 3/9 anonim ***** válasza:
Kívánom hogy "csak" annyi legyen.A stressz, rossz közérzet okozhat ilyet, de jobb ha lát orvos!Nem veszítessz semmit ha alaposan megvizsgálnak.Sajnos nekem nem jó derűlt ki, de végigküldtek szájsebészettől kezdve, onkológia, orrfül gége, röntgen..stb stb, de legalább meglett a baj.
2013. jún. 2. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Énis nagyon remélem, hogy a stressz és semmi komoly. Azóta vagyok így mióta sokat stresszelek. Már minden elmúlt kivéve a nyomás a fejembe.

Neked mi volt a baj?

2013. jún. 2. 20:38
 5/9 anonim ***** válasza:
Tünetek: piros arc, vérnyomás gondok, sebek a lábujjaimon, hajhullás, fogyás.Mondjuk utána még jött ehhze, izom és izület fájdalom. Raynaud szindróma, szisztémás lupusz, és artitisz.Most még alagút szindróma.De nem akarlak beparáztatni.Ezek közül az alagút szindrómát helyre lehet hozni, a többit azt nem...
2013. jún. 2. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
úristen!! Sajnálom..://
2013. jún. 2. 21:06
 7/9 anonim ***** válasza:
Mindenkinek megvan a saját keresztje, ezt el kell fogadni.Viszont rajtad áll hogy legalább kiderűljön mi a prbléme. Ha pedig nincs semmi akkor legalább tudod hogy egészséges vagy.Ha pedig baj van akkor kezelni, kordában tartani lehet!De ahhoz tudni kell mi a baj! Minden jót neked!És kívánom hogy ne legyen semmi komoly! Aztán hatudsz valamit megírhatod itt nyugodtan! :)
2013. jún. 2. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Most, hogy próbáltam megnyugtatni magam már jól vagyok. Úgy döntöttem, hogy várok és ha még egyszer ilyen lesz akkor elmegyek kivizsgáltatni magam. Majd írom a fejleményeket és megpróbálok nem idegeskedni.
2013. jún. 2. 21:18
 9/9 anonim ***** válasza:
Ilyen nálam is volt, mikor pánikbetegségbe szenvedtem. Sőt, elég sok féle dolgot "beképzeltem" magamnak, ami utána kiderült, hogy csak pszihés eredetű. De mindenképp menj el orvoshoz, ha még egyszer eljön. De ha pánikbeteg vagy akkor nagy a valószínűsége, hogy csak szorongás. Egyébként a pánikbetegségnek 231 tünete van, azt mondta egyszer egy orvos, tehát nem biztos,hogy mindig a megszokott módon jelentkezik. De ez lehet valóban vérnyomás is.. Mindenesetre menj el orvoshoz ha továbbra is fenn áll a probléma:)
2013. jún. 2. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!